Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Skvělý nápad! , vložen: 2004-08-09 00:00:00

Skvělý nápad autora ,jen jde o to aby někdo informoval zastupitele obce o existenci tohoto webu a ve druhé fázi ,aby je vůbec názory občanů zajímaly.S předchozími příspěvky lze jen souhlasit nicméně těch problémů je v obci daleko více. V obci není skutečně restaurace či místo,kde si běžný občan může sednout nechat se obsloužit.Pravda v obci jsou 2 hospody,když bereme v úvahu i Vidovice tak 3 ale v těchto podnicích socialistického střihu není vůbec příjemné pobýt, obsluha,prostředí úroveň fuj.Stavění hal v obci to je také nádherná specialita.Tyto haly ničí celkové životní prostředí,,úroveň bydlení a jsou to naprosto stejné pomníky ,jako nám postavili za minulé éry komančové.Tehdy to byly kravíny a sila dnes dlouhé hliníkové haly,jejichž zásobování přináší do obce zbytečnou dopravu.Sleduje vůbec někdo ze zastupitelů jak ta obec vypadá?U dálnice nad rodinnými domky byla oblast nazvána komerční zónou.Berou zastupitelé v úvahu veškeré důsledky,které tato činnost přináší?Myslím si,že by tam povolili i hliníkárnu,kdyby na to byl prostor.Nepořádek v obci,rozježděné silnice a příkopy.Bydlí vůbec zastupitelé v této obci?Nejsou slepí nebo snad úplatní?Vytvoření dvou přechodů pro chodce,které jsou z ničeho nic vhozeny do obce je také velká legrace.Chodník kolem domu bývalého starosty vedoucí odnikud nikam,stávající starosta si pro změnu nechal vyasfaltovat dvůr až k obýváku.V současné době probíhá v obci budování kanalizace a vodovodu.Na to jak tato akce dopadne s ohledem pozastavení z důvodu neexistenci finančních prostředků jsme zvědavi asi všichni.Jestli nám zůstanou takto rozhra

Kuničák,

Re: Skvělý nápad , vložen: 2004-08-10 00:00:00

Velmi si ceníme všech pozitivních ohlasů, které nás velmi potěšily a jistě zvýšily chuť k další práci. Děkujeme! Doufáme, že na fóru se budou diskutvat problémy občanů, kterých dle posledních příspěvků je více než dost. K tomu, aby tyto problémy se dostaly až přímo k lidem za tyto problémy často odpovědnými jsme učinili první kroky a samozřejmě je i naší snahou, aby se i zastupitelé vč. pana starosty k problémům vyjadřovali. Ještě jednou, děkujeme za podporu v naší práci a doufáme, že sem budete i dále přispívat nebo se k přispívání přidáte.
Vaši administrátoři sweb.cz/kunice

admin, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa