Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Pokračování , vložen: 2004-08-10 00:00:00

Kanalizace a vodovod se potýká s finančními prostředky.Je alezajímavé,že jsou budovány černé přípojky ,kde stačí pouze domluva se stavbyvedoucím,ten se dohodne s projektantem stačí malý zákres do výkresu a ejhle je zde připravena přípojka ke stavební parcele a majitel parcely ušetřil 80.000 Kč,které musí jiný zájemce o stavení zaplatit.Kolik takových černých přípojek je v obci a hlavně mezi chatami se lze jen domnívat.Situace je o to horší,že někteří majitelé dnes rozestavěných domků již na kanalizaci nemaji nárok z nedostatku fin.ostředků.Vědí o této praxi naši zastupitelé?!

kuničák,

- , vložen: 2004-08-10 00:00:00

Co se týká příspěvku Kuničáka, tak musím souhlasit. Obávám se že zastupitelstvo není ani tak uplatní nebo slepí, ale hrozně imbecilní. Co se týká černých přípojek - nic pro ti nim, ne že bych jí měl a možná škoda že mě to nenapadlo, ještě bych uštřil, ale myslím že je to otázka nabídky a poptávky jako ostatně ve všech oblastech dnešního života. Po rozhovoru s administrátorem by měla v Kunicích a Vidovicích proběhnout minikampaň pro zviditelnění tohoto webu (pokud mohu napsat) NAŠEHO WEBU, protože tento web stejně jako lidé na obecňáku jsou tu především pro NÁS!!!!!!!!!!!!!

kluk, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa