Pohled na Kunice



Přidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Uzávěrka hlavní silnice. , vložen: 2004-10-18 00:00:00

Od 18.10.2004 je podle letáčku na sloupě uzavřena hlavní silnice od Staré fary v Kunicich až do Vidovic. Žádné další podrobnosti uvedeny nejsou /mimo provozu autobusu/. Odkaz na další informace je do samoobsluhy. Vědí zastupitelé obce, že samoobsluha má otevřeno pouze do 17 hodin, v sobotu do 11 hod. a v neděli zavřeno? Obec snad nemá úřední desku u obecního úřadu, kde by tyto informace byly dostupné i po uzavření samoobsluhy? Nebo je nové sídlo obce v samoobsluze? Dále nás zajímá do kdy bude uzavírka silnice a jak to bude s odvozem odpadu. Tato informace na letáčku chybí. Vzkaz pro p. starostu. Již několikrát nám sliboval opravu rozkopané cesty po kanalizaci, ale cesta je pořád rozbitá. Stačil by náklaďák štěrku. Díky za odpověď.

Beranová,

re: Uzávěrka hlavní silnice. , vložen: 2004-10-21 00:00:00

Vážená paní Beranová,
kde jste prosím Vás našla na letáku zmínku o tom, že "další informace jsou v samoobsluze"? Na tomto informačním letáku je pouze uvedeno, že jízdní řády autobusů (které OÚ na vlastní náklady pro občany rozmnožil) jsou k dispozici v samoobluze. Jestli máte nápad, kam jinam přijde nejvíc místních starousedlíků, dejte vědět. Rádi zvážíme Váš návrh. Jízdní řády byly také vyvěšeny na autobusových zastávkách.
Kopii tohoto letáku Vám posíláme na Vaší mailovou adresu.

Svoz odpadu je i přes složitou situaci v obci zajištěn. Samozřejmě mimo úseky, kde budou prováděny výkopové práce.

Po skončení výkopových prací a napojení vodovodu bude cesta, na kterou jste se ptala, opravena.

Obecní úřad Kunice,

re: re: Uzávěrka hlavní silnic , vložen: 2004-10-28 00:00:00

Těší mě Váš zájem o starousedlíky, ale já myslel, že zde jsou jen jedni "Kuničtí" a netušil jsem tuto diskriminaci "novousedlíků"! To pak máme chápat jako, že jezdíme načerno? A když už tu byla řeč o zaslání kopie jízdního řádu autobusu, tak proč není k dispozici všem návštěvníkům webu?

Novousedlík Petr,

re: re: Uzávěrka hlavní silnic , vložen: 2004-11-05 00:00:00

Vážený Obecní úřade.
Diky za laskavou odpověď, sice jsem se nedověděla, kdy uzavírka silnice končí, ale i tak díky. NÁPAD: informace o dění v Kunicích-Vidovicích pro "starousedlíky" ať je v samoobsluze, pro novousedlíky /jsme ve Vidovicích už 18 let/ a ty ostatní, kteří se zajímají o dění v obci je možné vyvěsit na informační desku. Jedna je např. u Obecního úřadu, druhá je u samoobsluhy. Další možnost je na webu,který obec provozuje. Co obecní noviny? Je možné je dostávat? Předplatit? Jsou i pro novousedlíky? Díky Beranová

Beranová,

re: re: re: Uzávěrka hlavní si , vložen: 2004-11-05 00:00:00

Myslím že NOVOUSEDLÍK Petr má pravdu.

,

re: re: re: Uzávěrka hlavní silnice , vložen: 2004-11-22 00:00:00

Vážená paní Beranová, od prosince bude Zpravodaj obcí přístupný na této internetové adrese. Jinak v obchodě v Kunicích, v restauracích Kunic a Vidovic, u zahrádkářů a v osadě U dubu. Zpravodaj vychází čtvrtletně a i vy a pokuď máte nějaký dobrý nápad nebo námět pro Zpravodaj můžete poslat příspěvek na mojí internetovou adresu, včetně inzerce. Nashledanou KAŠPAROVÁ LUCIE (ollie@mujbox.cz)

Lucie kašparová,

re: re: re: re: Uzávěrka hlavní silnice , vložen: 2004-11-25 00:00:00

Umístit zpravodaj na webové stránky je výborný nápad. Každý si ho tak bude moc přečíst a obec nebude s tím mít žádné náklady. Díky za všechny

,



 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa