Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Všešimy , vložen: 2005-01-19 00:00:00

Rád bych, aby se zde probírala i obec Všešimy (která také patří pod Kunice). Byl jste tam někdo z Vás v poslední době? Nelze tam projít pěšky či na kole, bez toho aby Vás obtěžovali neustále volně pobíhající psi a ostatní zvířectvo pana Háčka. Co si o tom myslíte? A jak se na to dívá obec?

starokuničák,

re: Všešimy , vložen: 2005-01-20 00:00:00

Chodím do Všešim dost často, ale nikdy se mi nestalo, že by mě obtěžovali psi,či ostatní zvířectvo kohokoliv. Ve vesnici je pohodově, krásně a ticho.

Barka,

re: Všešimy , vložen: 2005-01-27 00:00:00

Přestože nejsem starousedlík Všeším, obdivuji její ryze venkovskou atmosféru. A k tomu patří i psi p. Háčka, s kterými kamarádí i moje 5-letá dcera...:-D. Myslím, že daleko horší z mého pohledu je silnice, která vede kolem Háčků, a tak je lepší jít či jet okolo...:-D. PS: Vlastně jsem tam ještě moc lidí projít neviděla.

monika,

re: re: Všešimy , vložen: 2005-01-27 00:00:00

Také se mi Všešimy moc líbí a jsem velice rád, že byly nakonec uchráněny před vybudováním dálničního sjezdu, jak bylo původně plánováno. Uchovávají si tak své kouzlo klasické vesnice, ačkoliv se nachází nedaleko Prahy. Řada okolních obcí tento půvab za poslední léta bohužel nenávratně ztratila pod vlivem urbanizace. Ať už Všešimy procházím nebo projíždím nenarazil jsem dosud na závažnější problém se zvířectvem pana Háčka. Je sice pravda, že mě od nich nic nedělí, ale nikdy mě neobtěžovali ani nepřekáželi v cestě. A o tom to je, protože zvířata na vesnice patří a život na vesnici je o soužití se zvířaty. To se však nedá říci o "zvířectvu" pana Horáka na "Krásnici" a pana Bauera na statku Chlum v Dolní Lomnici. Je o to víc smutné, že naše zákony jsou nastaveny proti slušným lidem a "darebáci" se jim jen smějí a postihu se nebojí.

Tomáš,

re: re: re: Všešimy , vložen: 2005-01-29 00:00:00

Je krásné si přečíst, jak rozdílné názory jsou na přítomnost zvířectva pana Háčka ve Všešimech. Jen z příspěvku Tomáš, fuk@centrum.cz mi dle pravopisu není zřejmé, zda Vás neobtěžuje ani nepřekáží v cestě zvířectvo pana Háčka, nebo Háčkovi.
Dále je jistě škoda, že se pod příspěvky stále ještě nedokáží autoři podepsat svým jménem, jistě by to nikomu neublížilo

Zdeněk Rybka,

re: re: re: re: Všešimy , vložen: 2005-01-29 00:00:00

Souhlasím s Vámi pane Rybko, že lepší adresnost jednotlivých příspěvků by zajisté byla na místě. Je jen otázkou, zda to souvisí s celkovým pocitem anonymity, kterou Internet svým způsobem poskytuje, nebo jak již dříve někdo uvedl z obav z reakcí v okolí. I na emailové adrese kunice@centrum.cz, která je určena pro tento server, poslední dobou přibývá počet anonymů. Snažili jsme se formulářem na webu vyjít vstříc lidem, kteří nepoužívají na svých počítačích poštovní klienty. a nepočítali jsme s tímto "zneužíváním". V té souvislosti bych rád uvedl, že pokud má někdo zájem o uveřejnění informací na našem webu, vyžadujeme možnost ověření těchto zpráv pro zachování objektivnosti a pravdivosti prezentovaných informací. Pokud jde o rubriku Hyde Park, ta je otevřena všem a je jen na návštěvnících, co napíší a zda se pod svůj názor také podepíší. Snažíme se neprovádět zde žádnou cenzuru, pokud k tomu nejsme donuceni "neukázněnými" uživateli (viz. příspěvek Bolševický sex).

Martin Barták,

re: re: re: re: re: Všešimy , vložen: 2005-01-30 00:00:00

Pane Barták, děkuji za odpověď a jsem rád, že jste také pro otevřenou a adresnou výměnu názorů. Myslím, že přes anonymitu webového fóra je pro řešení věci vždy lepší nastavit svoji tvář a chci-li pro naše obce něco udělat, je vždy lepší přijmout kritiku, než neadresné invektivy.

Zdeněk Rybka, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa