Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

u fousku??? , vložen: 2005-01-30 00:00:00

Dobry den, zajimalo by mě vyjádření provozovatelů hostince U fousků, kteří při nějaké kulturní akci pořádané u nich v restauračním zařízení trpí čecháčkovským nešvarem a tím je "akční" zdražení veškerého sortimentu po dobu konání akce? vždyť i bez bez trapného 3-5 korunového zdražení (nejen) piva po dobu akce by dalo cca. 100 mladých bavících se lidí hospodě vydělat.
Děkuji za vyjádření

honza,

re: u fousku??? , vložen: 2005-02-06 00:00:00

Dobrý den,
nejsem provozovatel hostince U fousků, ale myslim si že
"akční zdrazení" je dáno prostě tím, že se musí z něčeho zaplatit kapela a tato forma mi připadá opravdu lepší než zaplatit vstup u dveří a pak zjistit,že kapele to dneska nějak nehraje a pivo se taky moc nepovedlo - takhle se obojí dozvim za 3Kč :-) Pakliže zůstanete , tak se na cenu běžného vstupného dostáváte za cca 15 piv - pak je "akční" cena už zcela na místě páč obsluha má s vámi po zbytek večera "akční" problémy.

Tom,

re: re: u fousku??? , vložen: 2005-02-09 00:00:00

Kapela, divadlo, a filmové promítání bylo "naše" a hralo se bez príspevku na honorář. Proste se do hospody navezlo 100 lidi, a misto aby byli hospodsti radi, zamotali nam hlavy jinejma cenama nez platily vecer pred...

honza,

re: re: re: u fousků , vložen: 2005-02-09 00:00:00

Souhlasím s Honzou, na té akci jsem byl a bylo to především dost nedůstojné. O ty peníze až tak nejde. Mluvil jsem pak s organizátorem celé akce a svěřil se mi, že za takových podmínek asi už nikdy s hospodou U Fousků spolupracovat nebude. Zvlášť, když mu svůj větší sál nabídla konkurenční restaurace Na faře.

Vlasonj,

re: re: re: re: u fousků , vložen: 2005-02-21 00:00:00

Myslím že všichni místní už vědí, že je možné dobře rozjetou oblíbenou hospodu změnit ve špinavej pajzl kam brzo nikdo nebude chodit. Hospoda se musí dělat s láskou!

jeux, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa