Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Kanalizace , vložen: 2005-03-15 00:00:00

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak je to s kanalizací v Kunicích? Mám postavený domeček na konci Kunic "U Pytlovy louky", kanalizace je postavená již od léta ale ještě jí nikdo nezkolaudoval, tím pádem jí nemůžeme využívat. Kdy se bude kanalizace kolaudovat a kdy jí budeme moci začít používat. Děkuji

Petr Kadlec,

re: Kanalizace , vložen: 2005-03-16 00:00:00

Pane Rybka, jako na člena zastupitelstva se na Vás obracím, zda byste k problematice zapojování kanalizace a vodovodu v obci zde na fóru nemohl podat pár informací a například zodpovědět dotaz, či naznačit, kde občané tyto informace mají hledat. Bude - li Vaše odpověď komplexnější - velmi rádi ji zveřejníme na titulní straně! Děkuji za všechny "tápající" občany

Jan Novák,

re: re: Kanalizace , vložen: 2005-03-18 00:00:00

Pane Novák,
jako člen zastupitelstva, který se touto problematikou zabývá jen obecně při jednání zastupitelstva, bych mohl podat jen kusé informace, mnohdy i zavádějící a nepřesné, neboť se situace kolem vodovodu a kanalizace mění každý týden.
Podrobné informace Vám i ostatním tápajícím podají členové stavební komise zastupitelstva (Ing.Konopáč, Ing.Šíma), kteří se účastní jednání na stavebním úřadě i koordinačních porad s dodavatelem stavby.

Zdeněk Rybka,

re: re: re: Kanalizace , vložen: 2005-03-18 00:00:00

Děkuji Vám za odpověď, je mi jasné, že situace ohledně výstavby kanalizace není jednoduchá, nicméně je víc než zřejmé, že by řada občanů byla vděčna i za kusé informace. Není přece vhodné, aby se každý chodil ptát členů stavební komise... Snad se občané doví víc z Kunického zpravodaje za měsíc.

J. Novák,

kanalizace , vložen: 2005-03-19 00:00:00

Ještě jednou se vracím k budování kanalizace a vodovodu. Jistě uznáte, že vyjádřit se každému a ke každé části díla je prakticky nemožné. Pro Vaši orientaci je v předsálí kunické samoobsluhy vyvěšen harmonogram prací dodavatele, který je s ohledem na podmínky a počasí víceméně dodržován. Tam jsou i termíny jednotlivých částí díla a je zřejmé, kam kanalizace povede a kam s ohledem na finance nikoliv.
Uvedení jednotlivých částí do provozu a napojení jednotlivých objektů je možné až po kolaudaci a probíhají velmi intenzívní jednání mezi obcí, dodavatelem a stavebním úřadem. Každý by jsme byl rád připojen co nejdříve, ale jde o kvalitu, bezpečnost, provozuschopnost a spolehlivost díla a dané podmínky úřadů je nutno splnit.

Zdeněk Rybka,

re: kanalizace , vložen: 2005-03-23 00:00:00

Pane Rybka, velmi si vážím dialogu, který jste ochoten zde vést. Nicméně musím reagovat na poslední příspěvek a především s ním nesouhlasit:
Samozřejmě jak já tak ostatní občané chápeme, že výstavba kanalizace je náročná věc, ale jak jsem zmiňoval absolutně zde chybí jakýkoli zdroj alespoň trošku aktuálních informací. Co se týče nástěnky v samoobsluze tak informace na ní jsou cca 1 ROK!!!! neaktualizované, a myslím, že i pro Vás to je docela překvapení, protože jinak bych rád věděl, jak harmonogram prací může být víceméně dodržován, když podle harmonogramu kanalizace i vodovod měl být již 3 měsíce komplet zapojen! Myslím, že OÚ je tu minimálně od toho, aby občanům poskytnul dostatek informací, kór při tak bohatém administrativním aparátu, který v Kunicích máme.
Dále bych rád upozornil návštěvníky fóra, že během dneška, případně zítřka přidám na titulní stranu reportáž o nástěnce ze samoobsluhy

Jan Novák, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa