Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Poškozování fóra , vložen: 2005-03-24 00:00:00

Jak jsou Kuničtí šikovní víte, nicméně pro všechny ostatní lidi, kteří chtějí poškozovat tyto stránky a fórum, jak se tomu poslední dobou děje- bych rád sdělil, že evidujeme IP adresy všech příspěvků-mimochodem IP adresa minulých příspěvků je: 212.90.239.191 a zvažujeme podání trestního oznámení. Nicméně jsme ochotni vyjednávat, pokud se nám ozvete na <a href="mailto:kunice@gmail.com">kunice@gmail.com .


Zároveň se omlouváme všem účastníkům fóra, protože zde tyto urážlivé a rasisiticky motivované příspěvky musíme prozatím ponechat.

Jan Novák,

re: Poškozování fóra , vložen: 2005-03-24 00:00:00

Ráda bych zareagovala i já na ničení fóra. Konečně se fórum stalo i informačním prostředkem pro obyvatele Kunic. Jsem moc ráda, že i zastupitel obce, neanonymně dokázal nést kůži na trh a z příspěvků je zřejmé, že to není vždy příjemné. Doufala jsem, že časem se třeba připojí i další a informovanost se bude nadále prohlubovat.
Proto jsem se zkontaktovala s autory těchto stránek a nabídla jim právní i finanční pomoc při podání trestního oznámení( v případě dalšího neadekvátního napadání tohoto fóra).
Bohužel zkušenost s těmito autory- ničiteli ,jsou tak negativní, že jsem se rozhodla z těchto důvodů zůstat v anonymitě.

Každý z nás kdo žijeme v Kunicích netrpíme komplexem néněcennosti, že jsme z této malé obce, a výraz vesničan nás nehaní. Pokud Vy- AUTORE- trpíte provinčním komplexem, je mi Vás líto, ale neléčete si to na nás.

občanka Kunic, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa