Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Udivení... , vložen: 2005-05-26 00:00:00

Ahoj všichni. Jsme naturalizovanými "kuničáky" teprve dva a půl roku v ulici za plechovým seníkem ve Vidovicích. Nález tohoto fóra na internetu mě pouze inspiroval ke sdělení udivení, jakým způsobem se v Kunicích provádí vybrané investice. Kanalizace a voda je natažena všude, i u pozemků na prodej na prázdných loukách a polích, jen v naší ulici s 6 obydlenými domy nikoliv. Poslední zpráva dokonce zní: bude zatím jen voda, kanalizace jindy. Kvůli tomu se zničí sice provizorní, ale zpevněná cesta. Má toto hlavu a patu? Nebo veřejné osvětlení, se kterým se máme rozloučit, ale např. na pozemcích u dálnice bylo již v době, kdy zde ještě nebyla ani cihla. Zvláštní...

wickymouse,

re: Udivení... , vložen: 2005-05-30 00:00:00

Nejste sama, kdo je děním v obci udivený. Podle zveřejněného harmonogramu by už měla být kanalizace a voda hotová všude (mělo to být už koncem dubna a již mělo vše "jet naplno". Jenže skutečnost je jiná. Hotovo není. Přes to, že již vloni jsme zaplatili správní polatek ve výši 12.000,- Kč s tím, že nám bude odbornou firmou vyhotoven projekt, dosud projekt nemáme (po půl roce!!!!) Navíc to vypadá (podle šířícího se zápachu), že navzdory nezkolaudované síti kanalizae již někteří (ti, co byli rychlí a napojili se na rozvod již vloni a v průběhu jara) do kanalizace vypouštějí své produkty. Tak nevím. A navíc jsem slyšela, že na vodovodní síť dosud není nalezen správce (provozovatel), takže voda asni nebude. A to, že se na Vás zapomnělo, není tak docela neobvyklé, měli jsme podobný problém, jen se nám ho podařilo vyřešit díky náhodné přítomnosti "odpovědného šéfa", kterého jsme upozornili na to, že sice ukončili kanalizační větev, ale opoměli poslední objekt v řadě, ačkoliv na zídce oplocení byl zcela jasně označen požadovaný výstup (podotýkám, že ho označili pracovníci firmy, nikoliv svévolně majitel).

Jitule,

re: Udivení... , vložen: 2005-05-30 00:00:00

Asi by už bylo na čase, aby někdo z vedení obce skutečně uvedl zde na webovém fóru věci na pravou míru. Na ústní dotazy dostáváme pokaždé jinou odpověď. Zastupitelé a ostatní z obce by se jenom měli uvědomit, že "novousedlíci" budou mít časem poměrně velkou sílu ve volbách a pokud nabydou dojmu, že jsou jaksi opomíjeni, vyjádří to ve volbách, např. podporou vlastní společné kandidátky.

wickymouse,

re: re: Udivení... , vložen: 2005-05-30 00:00:00

Přesně tak. Jenže mám pocit, že nikdo zodpovědný tohle fórum nesleduje. A pokud ano, tak se nechce k celé situaci vyjadřovat. Což je smutné, velmi smutné...

Jitule, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa