Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Silnice , vložen: 2005-06-01 00:00:00

Byl jsem na úřadě něco si vyřídit a byl jsem tak neoficiálně upozorněn na zdejší stránky a tuto návštěvní knihu. Protože mám dnes volno, tak jsem se dal do čtení všech příspěvků. Je zajímavé číst, co všechno lidem z obce vadí. Abych se přiznal, tak dost z toho jsem vůbec netušil, jak moc se totiž o zdejší dění nezajímám. Ačkoli tu bydlím od narození, tak zdejší prostředí (a tím nemyslím přírodu) nějak moc nemusím a vlastně se spíše zdejšímu obyvatelstvu vyhýbám, protože o některých lidech jsem si udělal už obrázek až až. Mám dost pocit, že vztahy mezi lidmy se tu smrskly tak akorát na vzájemné pomlouvání, škodění a udávání (jo a na závist bych málem zapoměl). Bydlím na kraji obce, takže jsem docela mimo střed dění ve vesnici, ale vůbec mi to nevadí. V podstatě je jedno jestli jdu za přáteli nebo do práce, znamená to pro mne vždy vyrazit buďto autem nebo jít na autobus, který mě dopraví k vlaku (kudy můžu dál, nejčastěji do Prahy). Jsem jeden z těch, co mají parádní výhled na Dvořákovu halu, takže si prostě musím postěžovat na komunikace v této části Kunic. Tohle je něco naprosto příšerného. Když někam jedu, tak neexistuje snad horší komunikace, než jaká je tady pod halou pana Dvořáka. Věčně jsem slyšel, že se to tady nějak opraví a jediné, co se vždy stalo je, že to někdo zasypal, což se samozřejmě hned rozjezdí. Vzikl nám tu tak parádní tankodrom s obrovskými děrami. V podstatě průjezdnost této komunikace je omezena jen na jednu společnou trasu pro oba směry. Nevím jestli je Škoda Octavia tak nízké auto, ale já už tudy musím jezdit max 20km/h, abych tomu neodrovnal podvozek a pneumatiky. Mám dost silný pocit, že se s tím ještě dlouho nic dít nebude. Nedělám si iluze.
Jinak, chtěl bych poděkovat autorovi za velmi obsáhlé a zajímavé stránky. Jedniné, co teda musím vytknout je vzhled stránek. Jakožto grafika mě design těchto stránek bije do očí a to jak grafikou okolo, tak i barevným sladěním. Pokud by mi nevyjde momentální zakázka pro Egypťany, tak bych mohl mít po večerech trochu času, který bych mohl trochu věnovat minimálně překreslení grafických prvků a nějakého lepšího výberu barev. Pokud by byl zájem ze strany autora, ať se mi ozve na mail.
Mějte se tu hezky.

Diagon Swarm, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa