Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Fórum , vložen: 2005-06-20 00:00:00

Konečně jsem pochopila, že toto fórum a web není dílem obecního úřadu Kunice, ale pana Nováka, který se tímto způsobem snaží o osvětu a diskuzi o problémech, které pálí kunické občany a nejen je. Díky panu Novákovi se můžeme vypovídat o věcech, které nás rozčilují. A opravdu je smutné, že kuničtí radní nemají zájem o to, aby na naše stesky a podněty odpověděli byť jen jednou větou. I když mě teď napadá, že ta jedna věta by mohla být "neotravujte nás s tím a vyřešte si to", což je vlastně stejné, jako jejich chování obecně.
Nejsem stálým obyvatelem Kunic, mám zde jen malou chatku, ale obec a její okolí mám již od dětství velice ráda. O to víc mne trápí, jak se situace vyvíjí. Kanalizace, ač měla být hotová již před půl rokem, stále ještě není v provozu. I když do ní evidentně již někdo vypouští splašky, protože zápach, který se v teplém počasí z kanálů šíří, zamořuje jinak krásně čistý a zdravý vzduch. O vodovodu jsem se dozvěděla, že možná vůbec nebude, protože na něj obec nesehnala provozovatele (správce). oficiální informace nemám k dispozici, bohužel.
Další problém, který nás chataře trápí, je hospoda na hřišti, odkud se dlouho do noci, někdy do brzkého rána šíří do okolí reprodukovaná hudba a řev opilců. Je zajímavé, že místním myslivcům, kteří jsou ochotni Vám vynadat do bezvědomí za to, že máte na volno psa (naštěstí to není můj osobní zážitek, ale zážitek mé sousedky), noční kravál, který zvěři určitě nesvědčí, nevadí, stejně tak, jako jim nevadí místní sportovci (nebo co to je za skupinu), kteří drandí po lese na motorkách.
A jistě by se našla sposta dalších "drobností", které nám všem ztrpčují život. Je to škoda.
A děkuji znovu panu Novákovi, že alespoň on se snaží pro nás, stálé i občasné obyvatele Kunic, něco dělat, když už to nedělají ti, kteří byli do čela obce zvoleni.

Borovcová,

re: Fórum , vložen: 2005-06-20 00:00:00

Tak předně Vám děkuji za příspěvek,nicméně fórum není jediná součást webu o Kunicích a cílem jak mým tak Martina Bartáka , který web založil, rovněž na něm pracuje a na mnoha věcích spolu spolupracujeme je, aby obec měla funkční web, kde lze nalézt co nejvíce informací. Bohužel, nemáme dostatek zpětné vazby od OÚ, spíše naopak... Ale o tom si spíše přečtěte na titulní straně webu <a href="http://sweb.cz/kunice">sweb.cz/kunice

Jan Novák,

re: re: Fórum , vložen: 2005-06-20 00:00:00

Fajn, takže připojuji ještě poděkování panu Bartákovi.
K té zpětné vazbě od OÚ - myslím, že by bylo třeba na ně víc tlačit. Občané mají právo na informace a všichni stálí občané půjdou (možná) v dohledné době k volbám. To, že nereagují na podněty "lufťáků" je smutné, ale při troše dobré vůle to i chápu. Ale co nechápu je to, že nejsou ochotni spolupracovat s vámi, kteří jim vlastně chcete pomoci.

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa