Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Komunikace a vše ostatní , vložen: 2005-09-29 00:00:00

Nevím jak se ostatním obyvatelům Kunic a Vidovic libí jednání zastupitelstva obce. Nabývám dojmu ,že tam ti pánové sedí ne proto aby hájily zájmy obcí a nás občanů ale predevším zájmy své a svých známých. Nevím jak jinak si vysvětlit jejich liknávé postoje na všechny otázky, které po nich chceme zodpovědět. Ještě ani jednou se mi nestalo, že by bylo splněno to co bylo slíbeno. Nechci tvrdit, že taková akce jako je výstavba kanalizace jinde probíhá bez problémů. To co se však děje u nás nemá obdoby a dokresluje obraz celého vedení obce.

občan Kunic,

re: Komunikace a vše ostatní , vložen: 2005-09-29 00:00:00

No pokud jste načali vztah občanů Kunic a OÚ - několikrát jsem nabízel úzkou spolupráci a nabízel možnost informovat občany zde na kunickém fóru a odpovídat na dotazy. Dokonce jsem nabídl určité výhody, tedy moderování fóra, zamezování neslušných a osobně útočících příspěvkú apod. Bohužel jsme, my občané, nestáli ani za to, aby mi odpověděli. Nicméně, nebojte se, Vaše příspěvk y vždy putují do emailových schránek OÚ a rozhodně nezůstávají nepřečteny!!!

Jan Novák,

re: re: Komunikace a vše ostatní , vložen: 2005-09-30 00:00:00

A propo kdyz uz kolega reagoval, tak mi nezbyva nez dodat, ze v techto dnech slavime rocni vyroci od "vykradeni" techto stranek OU a spolecnosti ANTEE. Jaky je vysledek? Stejny jako u vseho ostatniho. Byly vyhozeny penize nas danovych poplatniku, web byl castecne promazan (stale zobrazuje informaci, ze je ve vystavbe) a vsichni obcane i nadale chodi na nas "neoficialni" web pro informace. O zadnou spolupraci OU s nami fakticky nebyl projeven zadny zajem. Mimo pana Rybky nebyla navazana zadna vstricna komunikace. Obecni web od te doby zeje prazdnotou a patri mezi dalsi pomniky soucasneho zastupitelstva. Dekujeme Vam za Vasi prizen a snad jiz brzo Vam budeme moci predstavit nove neoficialni stranky, ktere budou obsahovat vice informaci diky hlubsi spolupraci s Vami - obyvateli obce, pro ktere tento web vznikl.

Martin Bartak, autor,

- , vložen: 2005-10-02 00:00:00

Vážení spoluobčané myslíte si,že se komunikace mezi zastupitelstvem a námi někdy zlepší ?

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa