Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Koně , vložen: 2005-12-05 00:00:00

Dobrý den, rád bych na našem obecním webu nadhodil téma koně. Jestli vám vadí, nevadí ?! Věčně pobíhající koně po okolí. Toto téma se spíše týká Vidovičáků !!! Už mnoho stížností bylo řečeno na toto téma panu majiteli, ale pořád se nic neděje :o(((((

,

koně , vložen: 2005-12-12 00:00:00

jestli se jedná o koně z vidovic,je nesmysl,že pobíhají po okolí.Spíš je problém v tom,že malé děti koním lezou do výběhu a to že lidé po těchto koních bezdůvodně střílí vzduchovkou.
Jediné na co by měla být stížnost je,že o koně neni pořádně postaráno.Nepořádek ve stáji,koně stojí buď na hnoji nebo na betoně.

,

re: koně , vložen: 2005-12-12 00:00:00

Ano, ano je to tak, že koně stojí na betoně nebo v hnoji !!! Kdo nevěří ať se jde podívat do stáje. Ještě, že jsme v EU :o))))) (je to síla, když jsem jen očkem nakoukla vrstva hnoje a sra.... a toho čpavku) Chudinky koně ;o(((

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa