Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Sdružení Kunice , vložen: 2006-03-07 00:00:00

Dobrý den,
jsem ráda, že vzniklo sdružení Kunic, které se aktivně zapojilo do boje o slušné životní podmínky v obci. O logistickém areálu jsem se dozvěděla relativně náhodou na Vašem webu, a když jsem zjistila rozsah této stavby (Mountfield vypadá na mapě jak malá vrátnice) i dopady na životní prostředí (množství kamionů, napojení na naší čistírnu?!), tak jsem se zhrozila.
Bohužel o zakládající schůzi jsem netušila, jinak bych určitě přišla věc podpořit. Z mého pohledu informovanost nebyla moc veliká. Do hospody moc nechodíme a teď v zimě se na Krásnici, kde bydlíme, informace dostávají pomalu. Ráda bych si přečetla stanovy sdružení, ev. podmínky členství.
Děkuji
Ing. Monika Fischerová
info@fqc.cz

Ing. Monika Fischerová,

re: Sdružení Kunice , vložen: 2006-03-07 00:00:00

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem a podporu. Vše o občanském sdružení (vznik, stanovy, orgány, činnost, přihlášku) najdete na přímo tomto webu v sekci "Rozvoj Kunic a okolí", případné dotazy směřujte na mou adresu, rád Vám vše objasním. Práce je více než dost, proto vítáme jakoukoliv pomoc. V současné době RKO pracuje (mimo aktivity spojené s logistickým areálem) na přípravě společenských a kulturních akcí pro letošní rok (viz rubrika Kalendář akcí a ve společném obecním zpravodaji, který se nyní připravuje ve spolupráci s OU).

Martin Barták, RKO,

re: re: Sdružení Kunice , vložen: 2006-03-07 00:00:00

Děkuji za informace, podívám se na to.

Monika Fischerová,

re: re: Sdružení Kunice , vložen: 2006-03-15 00:00:00

Z návštěvnosti nových stránek (www.kunice.realitniportal.cz) je vidět Váš stále vzrůstající zájem o dění v naší obci a velice si ceníme každého názoru. A proto sdružení RKO vyvíjí stále nemalé úsilí na řešení všech problémů ve spolupráci s kompetentními orgány, aby se nám všem žilo v Kunicích a okolí lépe (havarijní silnice, výstavba logistického areálu...).

Z druhé strany všichni pozitivně a viditelně vnímáme opravu zámku a jeho okolí, a který v budoucnu přinese nám všem spoustu nových zajímavých kulturních a sportovních zážitků.

Přijďte nás podpořit a přímo se dovědět, co se vlastně tady děje, říci co chcete změnit...
O dalším setkání RKO budete včas informováni (duben) a těšíme se na Vás.Monika Svobodová, RKO,

re: re: re: Sdružení Kunice , vložen: 2006-03-15 00:00:00

Nový webový stránky jsou doopravdy zajímavý. I když mne do sdružení díky mýmu vrozenýmu odporu vůči politickým stranám, všelijakým organizovaným zájmovým skupinám a s tím spojený agitaci nedostane nikdo ani párem nadopovaných volů, ty stránky mají určitě dobrou informační hodnotu.

Třeba se "sdruženářům" podaří prosadit namalování dělící čáry na "silnici" v Kunicích, aby suveréni v autobusech a náklaďácích jezdili na své polovině a nebozí řidiči osobních aut nemuseli vymetat škarpy.

Good luck!


Jarda Laur,

re: re: re: re: Sdružení Kunice , vložen: 2006-03-15 00:00:00

Jardo Laure, pochvala za nové webstránky se určitě donesla k jeho tvůrci p. Bartákovi (2. místopředsedovi sdružení RKO). Informace, které jsou zde, jsou právě výsledkem práce sdružení.

Díky i za Vaši 1. připomínku týkající se "riskantních jízd", pokud budete mít další,věřím, že ano, přijďte. Mimochodem Váš slovní obrat (poslední odstaveček) v porovnání s realitou je skvělý!
Věřím, že se uvidíme dříve než na turnaji v tenise...:-))).


Monika Svobodová, RKO,

re: re: re: re: re: Sdružení Kunice , vložen: 2006-03-16 00:00:00

Moniko S.

Mě nedostanete, jak vidím termín 2. místopředseda, dostávám zimniční třesavku. To si fakt neberte nikdo osobně. Starýho psa novým kouskům nenaučíš :-)))

Ale na tenis v Kunicích se těším i z toho důvodu, že po tenisu můžu dát pivíčka a pěšky dojít domů. Sláva!!

JL

Jarda Laur, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa