Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

A ZASE TY CESTY , vložen: 2006-03-23 00:00:00

Je dobré že tu jsou tyto stranky na kterých se občas člověk také něco dozví.Moc mne ale mrzí že to tak není u OBECNÍHO ÚŘADU.Informovanost
z jeho strany je nulová.Tak dnes jsem si třeba přečetl ve Velkopopovickém zpravodaji že má být uzavřena silnice z Kunic do Strančic od 24.3 - 30.4.2006.Je škoda že v Kunicich ale občané nic vědět nemusí.To se dozvím až pojedu ráno do práce a ono to nepůjde.Už by se mělo zastupitelstvo nad sebou trochu zamyslet.
Tak Vám všem přeji pevné nervy v cestovaní.

OBČAN KUNIC,

re: A ZASE TY CESTY , vložen: 2006-03-27 00:00:00

Musím se přiznat, že I já jsem byl touto informací zaskočen, nicméně se nakonec ukázalo, že došlo ke komunikačnímu šumu na straně obecního úřadu ve Velkých Popovicích. Dnes jsem byl kontaktován panem Ing. Konopáčem z OÚ Kunice, proto Vám mohu sdělit oficiální stanovisko. Uzávěrka této komunikace se skutečně připravuje, a to z důvodu propojení vodovodního řadu mezi obcí Kunice a Strančice. V současné době je podána žádost v Říčanech na povolení této uzávěrky. Až po jejím schválení bude moci být komunikace uzavřena, o konkrétním termínu budete včas informováni na úřední desce, v připravovaném Obecním zpravodaji a na Internetu.

Martin Barták, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa