Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Televizní signál , vložen: 2006-04-04 00:00:00

Chtěl bych tímto vyvolat diskuzi na téma televizního signálu v obci Kunice. Nevím jak jsou na tom s kvalitou signálu ostatní spoluobčané, ale musím konstatovat, že během března se kvalita obrazu velmi zhoršila. Ještě nedávno byl obraz naprosto perfektní na všech 4 programech. Dnes už bohužel programy jako Prima a Nova mají "duchy", obraz je rozmazaný a na Primu už se občas nedá ani dívat. Mám takový pocit, že je to způsobeno tím, že v LAK na počátku března začala montáž stěn skladových hal, které zřejmě kvalitně odcloní signál ze Žižkovské věže a nový "Říp", který stále roste těsně vedle Kunic, signálu rovněž na kvalitě nepřidá.

Vítězslav Štrajt, Kunice 192,

re: Televizní signál , vložen: 2006-04-04 00:00:00

OÚ i RKO již tyto připomínky zaregistrovalo a bylo provedeno měření televizního signálu. OÚ bude po investorvi požadovat zjednat nápravu např. zakoupením všem, kteří mají v Kunicích tento problém zařízení na příjem digitální signálu.VÝZVA ŽÁDÁME VŠECHNY, KTEŘÍ MAJÍ HORŠÍ TEL.SIGNÁL O NAHLÁŠENÍ NA RKO P.Martinu Bartákovi. Budeme postupovat jednotně. VR

V.Růžička, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa