Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

U Fousků , vložen: 2006-04-09 00:00:00

Ahoj Kuničtí! Doneslo se mi, že U Fousků se chystají velké změny (sláva!!!). Protože Sdružení ví vše, dozvíme se něco konkrétního o budoucnosti hospody?

P.S. TV signál se nám taky zhoršil, ale v Kunicích i Vidovicích se dá přijímat digitální signál :-)))

Jarda Laur


Jarda Laur,

re: U Fousků , vložen: 2006-04-11 00:00:00

U Fousku se opravdu chystají velké změny 1.ČISTO 2.Plné sklady zboží (včetně cigaret) 3.Světlo a teplo(i v zimě) atd...Velikonoční svátky pojedeme zkušební provoz i pro kuchyň a dá-li počasí i gril. Po velikonocích konkrétně 24.4 restauraci uzavřu asi na 14 dní a zahájím rekonstrukci interiérů a zázemí, součastně též opravu fasády celého domu střechy a venkovních prostor. To je zatím asi vše co plánuji pro pro tento rok. Těším se na Vaši návštěvu.

Jarda Herman,

re: re: U Fousků , vložen: 2006-04-11 00:00:00

Huráááááááááá. Držíme pěstí, přejeme, ať se daří a už se těšíme....

Martinice,

U Fousků , vložen: 2006-04-12 00:00:00

Jardo, to je paráda.

U Fousků byla dříve naše oáza klidu a odpočinku, slavil jsem tam narození obou dětí a proběhlo tam pár príma večírků, v poslední době to tam ovšem bylo poněkud nechutný. Takže se těším, že se z toho zase stane "sexy" hospoda jak má být. O Velikonocích se na vás určitě přijdeme mrknout.

Ciao Jarda, asi nevíš který, ale já se ohlásím.

Jarda Laur, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa