Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

doprava , vložen: 2006-04-20 00:00:00

Chtěl bch se zeptat jakou kapacitu bude mít "Berchtold" - a kolik aut či autobusů tak navíc projede Kunicemi? Četl jsem že tam bude sauna, bazén, kurty - prostě velkolepý. To aby se už konečně dostavěly chodníky - už takhle to je nebezečné, když projíždí autobus a proti jede ne zrovna pomalu auto... Nedávno jsem krz Kunice procházel a není to nic příjemného.... Doprava v Kunicíh moc dobře řešena není, ale možnosti tu jsou, bohužel asi ne finanční.

,

re: doprava , vložen: 2006-04-22 00:00:00

Kapacita "Berchtold" bude 3 tenis kurty a 20 míst na ubytování u tenisu. Sauna pro 6, bazén pro 20 lidí.
Po dokončení zámku 35 lůžek, 60 míst v rest., a společenské prostory od salónku pro 10 /svatba/ až po ples 2x do roka pro 200 lidí. Parkoviště velké u hřiště 90 aut, 3 malé parkoviště kolem zámku pro 15 aut. Kolem zámku u hl. silnice děláme chodník. Jinak průchod Kunicemi je "hrozný". Na úpravu kolem hl. cesty rád zajistím 2 nákladní auta, 6 pomocných dělníků ale chce to další pomoc. V případě, že zorganizujete brigádu 10 až .....20 lidí, oslovíme OÚ, Energii, firmy v obci můžeme v květnu provést vylepšení průchodu. Co vy na to???
Rybník: rozbor vody ukázel, že voda v rybníce je nezávadná. Projednává se dotace s MZ, MŽP a EU na odbahnějí. VR.JUDr.V.Růžička, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa