Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

vidovice.eu , vložen: 2006-04-23 00:00:00

Až porazím jarní únavu, zprovozním server vidovice.eu, slibuju silný lokální zážitek! Nenecháme se přece od kunicocentristů utlačovat! Svobodné Vidovice!!!

Jareen z Vidovic

Jareen,

- , vložen: 2006-04-23 00:00:00

A hele, malej Mečiar. Pojďme se semknout a zabránit plánovanému odtržení Vidovic od Kunic. Navrhuji lynčování, veřejnou potupu a zostuzení před nastoupenou obecní radou všem separatistů! V jEUdnotě je síla! Obec si rozvracet nenecháme! Navrhuji odříznout Vidovice od světa vypnutím vody a zahrazením příjezdové komunikace levnými dovozovými vozidly z Asie.

Viktor,

prijezd , vložen: 2006-04-25 00:00:00

A to ja bych prijezdove komunice ani nezahrazoval. Tady od nas z Kunic k nim stejne vede jen ten kunicko-vidovicky tankodrom.

K tem chodnikum - mozna by nebylo na skodu udelat ty chodniky hodne siroke pokud se udelaji. Mozna by se pak daly pouzit i pro auta az se tu ty silnice uplne rozpadnou (pokud jeste mohu pouzit vubec cas budouci).

Diagon Swarm,

re: vidovice.eu , vložen: 2006-05-12 00:00:00

Pane Laur, tak to se docela na ten lokalni zazitek tesim!!! a to myslim vazne)

Jinak jsem moc rada, ze mame kunice.eu, protoze to vypada "fakt svetove". Uz nejsme ta malá pohorská vesnička, ale ted jsme kunice.eu. Jeste bych na obecni urad vyvesila EU vlajku, a zacala bych o vsem vic mluvit nez delat a budeme uplne jako v EU, Gratuluji! Pripadne bychom mohli zacit vybirat mytne za vjezd do vesnice.... Moment, ale to by nemuselo byt tak spatny. Hlavne aby to tu za chvilku nebylo samy turek....

,

re: re: vidovice.eu , vložen: 2006-05-18 00:00:00

Ale, další "fanda" EU, vítejte v klubu!

Zatím jsem nenašel kreativní energii na spuštění Vidovického webu, ale s přicházejícím sluníčkem mne snad políbí múza ( a nějaký volný den)!

Jarda Laur

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa