Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Dětský den , vložen: 2006-06-07 00:00:00

Dodatečně děkuju všem zúčastněným za organizaći dětského dne, bylo to fajn!!! Příští rok s námi můžete počítat mezi sponzory!

Jarda Laur,

re: Dětský den , vložen: 2006-06-07 00:00:00

Jménem všech organizátorů dětského dne v Kunicích Vám děkujeme za uznání, které nás upřímně těší. Vzhledem k tomu, že již dnes přemýšlíme o dětském dnu 2007 budeme rádi za jakýkoliv postřeh, připomínku a návrh na vylepšení příštího dne dětí. Touto zprávou VYZÝVÁME i ostatní ke zhodnocení dětského dne. To, že Vy nás chcete podpořit jako sponzor je pro nás oceněním. Věříme, že společně i s dalšími sponzory připravíme zase o něco úspěšnější dětský den. I touto cestou děkujeme všem současným sponzorům (DMA Praha, Roto Nové Město, pan Navrátil, ing. Hirsch, Realitní Portál, pan Vlček, Storeal, Addex a řadě dalších).

Růžičkovi, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa