Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Kunický rybník , vložen: 2006-06-26 00:00:00

Ráda bych se dověděla jestli se plánuje někdy vyčištění rybníka ve Žlábkách? V jednom přispěvku, jsem si přečetla, že voda je schlédána nezávadnou. Vzhledem k tomu, že mám poblíž chatu chci se dál zeptat často a to hlavně po dešti jsou na rybníku mastná jakoby olejová či benzínová kola. Jako by déšť spláchl do potoka nějaký dvůr kde jsou uskladněná auta, benzín nebo tak něco. A musí to být určitě blízko. Nevíte někdo odkud by to mohlo být? Jinak je voda opravdu většinou čistá. Jestli se fakt plánuje obnova rybníka mělo by se přijít na to kdo takto rybník znečišťuje. Okolní chaty to nebudou, ty tam byly pořád a stavba sportovního areálu asi taky ne - tohle je záležitost posledních pár let. Díky.

jana plíšková,

re: Kunický rybník , vložen: 2006-06-30 00:00:00

Taky by mne zajímalo, odkud to svinstvo teče. Pamatuji se, že jako malá holka jsem se v rybníku koupala a voda byla opravdu čistá. Jenže pak tam začala vtékat močka z JZD a bylo po koupání. Nedávno rybáři rybník vypouštěli s tím, že ho vyčistí. Jenže to zřejmě nebyli rybáři, ale dobytkové, protože nejen, že nevyčistili, ale bordelu ještě přidali - vhazováním prázdných lahví od alkoholu apod. A když si jim nejmenovaná chatařka dovolila toto vytknout, řekli jí, že když jí to vadí, tak ať si to vyčistí a uklidí, že oni od toho nejsou. Typické ... Ale opravdu by bylo fajn, kdyby se našel někdo, kdo by dal vše do pořádku. Vždyť by bylo určitě i možné zažádat o dotaci na Ministerstvu životního prostředí.

Jitka Borovcová,

re: re: Kunický rybník , vložen: 2006-06-30 00:00:00

Společně s panem Haškem, MS a OÚ budeme žádat o dotaci. Odbahnění a úprava rybníka je cca 2 mil. Kč. Při této práci se bude prověřovat přitékající voda, zdroje znečištění a pod. Je nutná úprava ve statku a možná i do celé akce zapojit všechny tři rybníky v kaskádě /+Vidovice, statek/. Bude zde určitě nutná i naše finanční spoluúčast 10-30% proto bude třeba sehnat i další nadšence, dostupné místo na uložení bahna, či firmu s technikou. Dotační titul nyní není žádný vypsán a hlídáme možnost dotace, odhad r. 2007-2008.
MŽP nebo MZ.
Cíl lodička, koupání, ryby. Pěkná součást areálu TJ a zámečku "Berchtold".
VR.

JUDr. Václav Růžička,

re: re: re: Kunický rybník , vložen: 2006-06-30 00:00:00

Pěkná součást areálu TJ a zámečku "Berchtold"???
Snad pěkná součást Kunic a Vidovic. To ať tam radši zůstane bahno, než abych se díval krz plot, jak se tam koupou hosté "Berchtold" a TJ...

,

re: re: re: re: Kunický rybník , vložen: 2006-07-02 00:00:00

Rybník, zámeček Berchtold, areál TJ vše je součást Kunic a Vidovic. Bohužel i skládky, bahno, křoví, kopřivy, špína a pod. Pohled na koupající se například dívky není k zahození.....
Ryby a lodička zase budou složit k uklidnění jako za I. republiky.
VR.

JUDr. Václav Růžička,

re: re: re: re: Kunický rybník , vložen: 2006-07-03 00:00:00

Vážený zapšklý, není pravda spíše taková, že každá věc, každý kout, kterého se ujme někdo s "volnými penězi" a třeba i podnikatelským záměrem, je pořád lepší než naše postsocialistická realita plná sice veřejných, ale zašlých lokalit bez užitku? Pokud na to budeme koukat Vaší optikou, budeme pořád jezdit stodvacítkou podél oprýskaných zdí, opuštěných areálů a rezivějících hor odpadků. Vyjeďte si do lokalit za hranicemi, nepůsobí na Vás vesnice, kde všechno někomu patří, tak nějak přívětivěji? A zdaleka ne vždy platí, že co je soukromé, to je zapovězené anebo finančně nedostupné...

Viktor,

re: re: re: re: Kunický rybník , vložen: 2006-07-03 00:00:00

No to se zase někdo projevil ano ať je vsude bordel když já tam nemůžu ! Čtete pozorněji záměr investora a neplácejte nesmysly. Ať sousedovi chcípne koza když já ji nemám.Tot ukázka komunistického smýšlení ano Vážení přátelé je to stále v nás !

kuničák,

re: Kunický rybník , vložen: 2006-07-03 00:00:00

Vážený pane pro Vás a Vám podobné bych organizoval povinné zájezdy směr západ od našich hranic,aby jste si uvědomil ten pořádek a krásu od prvního metru po překročení hranic,nechce se mi ale věřit,že jste ještě mimo republiku nebyl, nebo byl,ale na Ukrajině poté Vám kunický rybník připadá jako krásné bahenní lázně i s ošleháním kopřivami.Čest práci !

prudič,

- , vložen: 2006-07-03 00:00:00

Proč jenom o jednom rybníkun není jich náhodou k vyčištění víc.

,

Kunický rybník , vložen: 2006-07-03 00:00:00

Ano takoví jako Vy by měli koukaz KRZ plot ,aby nám to nekazili já osobně se velmi těším na otevření celého areálu a jen více takových nadšenců jako Judr Růžička,jen díky nim nám nebudou 16 let po konci komunistické éry plavat hovna po potoce.

kuničák,

Názor. , vložen: 2006-07-03 00:00:00

Každý má svůj názor, svoji pravdu a já to plně respektuji. Mimo nás, naše názory, naše pravdy jsou tu ale věci nezvratné jako budoucnost, nutnost dobrého životního prostředí pro naše děti, uspokojení z prospěšné práce a pod. Na každou činnost jsou různé názory či dotazy proč to vlastně dělají ?! Na příkladu úspěšného dětského dne v Kunicích 4.6.2006 Vám mohu říc, že nás organizátory /cca 30 lidí/ potěšil velký zájem dětí a uznání řady "dospěláků", kteří se pro příští ročník sami hlásí jako sponzoři a spoluorganizátoři. Věřím, že na rybníku jednou uspořádáme i dětské závody v chytání ryb. Už radši končím.
S pozdravem VR.

JUDr. Václav Růžička,

re: Kunický rybník , vložen: 2006-09-10 00:00:00

No jo no, ono co si tam vypustite pane skvely, to vam tam taky plave...

,, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa