Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Cíl RKO , vložen: 2006-07-10 00:00:00

Jedním z hlavních cílů ob.sdružení RKO /to je můj názor a moje motivace při zakládání RKO/ je dát dohromady aktivní lidi, kteří mají zájem o obec, naše děti, tenis, kopanou, přírodu, koně, pěkné bydlení,myslivost, ryby, společenský život a pod. Jsou ochotní "něco" pro to dělat. Je to jedno zda to je starousedlík nebo " přistěhovaný", zda je z RKO nebo OÚ, TJ nebo jezdeckého oddílu. Bude dobře pro nás všechny když využijeme volby do OÚ k hledání takových lidí. Každý, kdo dělal něco pro veřejný zájem, dobře ví jak nevděčná je to práce. O to více si potom člověk cení, uznání, dobrých vztahů s kolegy, pěkné prostředí a i drobných úspěchů. RKO hledá všechny TY co chtějí obci pomoci - kontakt Ing.Martin Barták.

JUDr. Václav Růžička,

re: Cíl RKO , vložen: 2006-07-10 00:00:00

Plne souhlasim s Judr.Ruzickou v Kunicich je treba,aby se dala dohromady skupina lidi ,ktera ma o obec zajem,aby se nam žilo kvaliteneji.Nekteri chapou RKO jako politicky subjekt,opozici, ale to je velky omyl.

kuničák,

re: re: Cíl RKO , vložen: 2006-07-10 00:00:00

Pokud RKO sestaví kandidátku z členů RKO jde - ať chcete nebo ne - v ten samý moment o politický subjekt prosazující vlastní cíle. Vlastně jím je již od chvíle, kdy to plánuje. To je fakt, s tím nic neuděláte.

Ale aby bylo jasno, práce p. Růžičky a RKO si prozatím cením, stejně jako i těch drobných úspěchů a v tomto není nevděčná. Oprava plotu u školky, pořádání DD, jsou věci, které nezůstanou jako nevděčné a bez radosti kunických občanů (všech). Nechci ničit cíle RKO, a už vůbec ne jednotlivců, kteří se o rozvoj obce sami zasloužili jakoukoli sebemenši aktivitou (ať v rámci RKO nebo ne). Sami ale všichni dobře víme, že opozice je vždy třeba!! At již v malé firmě, malé obci nebo vrcholné politice a už jen proto, že vždy je dobré si vyslechnout jiný názor. A podle mě v komunální politice je jí třeba velmi. Opozice není nic špatného - je to přirozená součást demokracie.

A jen tak mimochodem, pokud se podívám na webu, proč oficiálně vzniklo RKO, chtělo částečně suplovat činnost OU a tudíž v jistém smyslu šlo o opozici.:

* nedostatečná komunikace mezi občany a obecním úřadem
* všeobecná neinformovanost v obci
* stav komunikací v obci
* Logistický areál Kunice
* provoz kanalizace, plyn, voda,....
* nutnost zadat udelat zastavovací plán, dopravní obslužnost, výhled inženýrských sítí - kapacita,
APOD.


,

- , vložen: 2006-07-11 00:00:00

Nazdar! Taky jsem pro kvalitnější bydlení - ale pro všechny. A ne, že jeden se bude moct jít vykoupat, zahrát tenis a druhý kvůli dopravě ani nepřejde ulici a své děti nebudu ani moct pustit na autobusovou zastávku. Nashle. Chápu, že pro víkenďáky to bude fajn. Pepa.

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa