Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

stolní tenis , vložen: 2006-08-23 00:00:00

Pane Rybko,

zmiňujete, že hrajete stolní tenis. Já marně hledám nějaké stolní tenisty, kteří v Kunicích nebo v okolí chodí hrát. Klub ping pongu v Popovicích se jeví jako dost uzavřená společnost. Máte nějaký tip? Díky!!

Jarda Laur

Jarda Laur,

re: stolní tenis , vložen: 2006-08-23 00:00:00

Vzhledem k tomu, že se tady očividně pokoutně zakládá klub stolního tenisu, já naproti tomu zakládám klub odpůrců nastupující asijské nadvlády, která dříve či později v podobě čínských, korejských a japonských vozů zachvátí i Vidovice. Boycott Asia! ;-))

Viktor,

re: stolní tenis , vložen: 2006-08-23 00:00:00

Vážení,
ke stolnímu tenisu - žádný klub se zde potajmu nezakládá - hrajeme pro radost už několik let každou neděli od 10.00 hod. v bývalé jídelně bývalého JZD ve Vidovicích, dnes Háček s.r.o.. K dispozici jsou dva stoly a nevyhodíme nikoho, neboť se nás schází čím dál méně.
K předvolební kampani - snadno zjistíte, že na nové kandidátce do zastupitelstva nejsem. Pokud by Vás to zajímalo, tak na kandidátce Nezávislých za obec Kunice je několik lidí, kteří jsou současně členy sdružení RKO. To se mi zdá dost podivné, pokud to má pan Růžička takto zabezpečené, nemusel snad ani sestavovat vlastní kandidátku.
Panu SWarmovi se omlouvám, nemyslel jsem, že je tajemný on, ale jeho způsob vyjadřování.

Zdeněk Rybka,

re: re: stolní tenis , vložen: 2006-08-24 00:00:00

Pane Rybko,že nekandidujete potěší dost lidí v Kunicích a podivné věci se dějí na OÚ a už dlouho.Složení zastupitestva včetně starosty již potřebuje totálně změnit. Takže,jestli konečně zvítězí zdravý rozum voličů bude to jen ku prospěchu Kunic a okolí.

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa