Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Poděkování 2 , vložen: 2006-08-29 00:00:00

Pane Rybka, chtěl bych Vám upřímně poděkovat za Vaši práci a to nejen v zastupitelstvu. Vím, že jste toho pro Kunice udělal mnoho, bohužel někteří lidé si to neuvědomují - zejména proto, že jste z každého Vašeho činu na 1/2 dne neudělal 50 fotek a nevystavil je na 10ti webových stránkách a všech nástěnkách v Kunicích.
Pan Růžička se prostě rozhodl ovládnout kompletně vše v Kunicích, ale dělá to pro naše dobro...
Růžička RULEZZZZZZ

,

re: Poděkování 2 , vložen: 2006-08-29 00:00:00

Mohl by jste prosím konkretně napsat o co se osobně zasloužil,když ho tak chválíte .Myslím si,že by to zajímalo nejen mne.Ovládnutí Kunic panem Růžičkou se rozhodně nebojím.Již dnes toho pro Kunice udělal víc než celý pan Rybka/jen jeho děti zatím nemají takové sportovní úspěchy/

,

re: re: Poděkování 2 , vložen: 2006-08-29 00:00:00

Předpokládám že jste jeden z "pomocníků" pana Růžičky. Nebudu se tu předhánět kdo toho udělal víc, proti Růžičkovi zas tak moc nemám, ale jeho záměry jsou víc než průhledné a lidé jako vy to pravděpodobně nevidí a ještě se mu podbízejí. Mimochodem, asi si pamatujete např. na bikrosový oddíl. do kterého byly zapojeny snad všechny děti. A pozor to za činy nebyly peníze, moc ani nic jiného. Byla v tom práce a později úspěchy oddílu - a trvalo to několik let. Proto si toho cením daleko více. A jsou další věci. Já tu za "celého p. Rybku" mluvit nebudu.

,

re: Poděkování 2 , vložen: 2006-08-29 00:00:00

Dovolte mi, abych reagoval na několik předchozích tvrzení. V prvé řadě nelze brát v potaz "anonymní" příspěvky, neboť nevyjadřují opravdové přesvědčení, pouze snahu hecovat, kritizovat bez návrhu jiného konstruktivního řešení apod. Naopak si cením lidí, kteří zde nastolí problém a své přesvědčení stvrdí podpisem, ať již je názor jakýkoliv, protože Hyde Park je o svobodném projevu a bude jen ku prospěchu věci, když se na toto téma rozvine diskuze. Teď k věci, plně funkní obecní webové stránky fungují jen jedny, to, že se na všechny akce rozvěšují letáky je způsobeno absencí obecního rozhlasu, obecního zpravodaje,... Dále RKO je sdružení cca 100 lidí, kteří si zvolili své vedení, pověřili je úkoly vedoucími ke zlepšení života v obci. Zároveň ale mají členové možnost kdykoliv rozhodnout o změně vedení (viz stanovy). Ve stávajícím zastupitelstvu jsou 4 členové RKO, vč. p. Rybky, tudíž nerozumím jeho výtce. V neposlední řadě práce zastupitelstva je vždy nevděčným úkolem, neboť nikdy se nedá zavděčit všem a jde o časově náročnou práci, která navazuje na pracovní dobu zaměstnání každého zastupitele. Pokud má kdokoliv výtky proti kandidatuře RKO mohl podat svou vlastní kandidátku. O "zájmech a vlivech" zastupitelů netřeba mluvit, všichni si dobře pamatujeme na osvětlené holé stráně a tmavé obydlené ulice.... To že RKO kandiduje považuji za logický důsledek snahy vedení RKO max. prosazovat zájmy svých členů. K osobě p. Růžičky nemám žádných výtek, protože i v dřívějších dobách byli (a opět budou) patroni obcí (měst) jako např. pánové Baťa, Ringhoffer, kteří přispěli k rozvoji svého okolí, ba naopak těmto lidem patří velký dík! Primární hnací silou těchto lidí je zkrášlit své okolí, ve kterém sami bydlí, nikoliv zisk. Věřím např. tomu, že kdyby pan Řehák, co stojí za LAK, byl z Kunic tak by určitě zde nestavěl takovou hrůzu. Rád se půjdu vykoupat do čistého rybníka nebo na ryby, zahrát si tenis, na pivo, nebo s dětmi na dětský den, pálení čarodějnic ať už to pořádá či vlastní kdokoliv, hlavní pro mě bude, zda si to budu moc dovolit, tedy poměr ceny a kvality poskytovaných služeb. Důležité je, že bude v obci čisté prostředí, lidé se budou mít kde setkávat a nebudou muset za vším dojíždět.

Ing. Martin Barták, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa