Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Poděkování jinak. , vložen: 2006-08-29 00:00:00

Kdo dělal, dělá či bude dělat něco navíc, např. v zastupitelstvu musí počítat s tím, že né všem se to bude líbit. To je život. V Kunicích lidi řadu věcí udělali a řadu dalších věcí musí zase lidi "někdo" udělat.
Vadí mi a nechci doma za kamny či v hospodě čekat až:
- ani nenajedu na dálnici - cesta "do práce" vliv LAK
- někdo mě nebo moje blízké sešrotuje kamiónem až budou čekat v koloně na našem sjedu z D1 /v horizontu velmi nebezpečený sjezd proti všem předpisů/ - dopad LAK
- se sami navzájem zavezeme odpadkama
- si děti nebuou moc kde hrát
- si všichni budeme hledět "jen" toho co máme za plotem
- a pod.
Já přeji Všem to nejlepší a jsem rád, že v Kunicích a okolí je desítky prima lidí, kteří cítí řadu věcí stejně. Pan Rybka je fanda do aut, já do fotbalu a je dobře , že v Kunicích jsou tak dobří fotbalisté i motoristi. I když jsou rozdílné zájmy, mělo by se hledat to co lidi spojuje a né rozděluje. Třeba životní prostředí, péče o děti a v případě pana Rybky a mém nás asi brzo spojí i st. tenis. Už se na něj chystám do statku. Buďte zdrávi a nebuďte lhostejní.
V.Růžička

JUDr. Václav Růžička,

re: Poděkování jinak. , vložen: 2006-08-30 00:00:00

Vážení spoluobčané,
děkuji za reakce pěkné i nepěkné, podepsané i nepodepsané. Jsem úpřímně potěšen že mé příspěvky rozpoutaly takový ohlas.
Pokud to tak vyznělo, nemám k panu Růžičkovi a jeho činnosti žádné výtky, i dle mého názoru vše dělá velice uvážlivě a cíleně a v důsledku jeho činnosti naše obec jistě v budoucnu rozkvete.
Panu Martinu Bartákovi bych chtěl sdělit, že protože jsem členem RKO, nechci kandidovat v podzimních volbách za obec. Může si to každý vysvětlit jak chce, ale já v tom spatřuji střet zájmů.

Zdeněk Rybka, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa