Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

silnice , vložen: 2006-11-13 12:30:10

to, co teď probíhá v Kunicicíh, to je opravdu obnova povrchu silnic? v jakém rozsahu? po celé délce kunic nebo jen na nejhorších místech?

Viktor Vlček,

re: silnice , vložen: 2006-11-13 22:52:13

Velice mě těší Váš zájem o dění v obci, věnujeme značné úsilí, aby se na tomto serveru objevovali všechny aktuální informace o dění v obci. Postupně se také snažíme systematicky doplňovat všechny dosud chybějící informace z obecního úřadu pro Vás, občany obce, proto sledujte prosím také dříve "opomíjenou" rubriku "Obecní úřad", kde najdete převážnou část zde poptávaných informací. Vítáme také Vaše připomínky k "přehlednosti" webu, neboť se stává velmi obsáhlým, všem ale mohu doporučit vyhledávání umístěné na titulní stránce nebo "mapu serveru" které fungují spolehlivě. Zároveň chci tímto požádat všechny uživatele Hyde parku, aby se s jeho případnými nedostatky, spočívajícími v jeho "přestavbě" obraceli na kunice@gmail.com, aby mohlo dojít k jejich odstranění. A závěrem bych rád vyzval všechny zájemce o účast v obecní komisi životního prostředí, aby se mi přihlásili. Cílem této nové komise je přispívat k lepšímu životnímu prostředí v našem okolí (mapování černých skládek, ekologických zátěží a jiného nepořádku v obci). Děkuji MB

Martin Barták,

re: re: silnice , vložen: 2006-11-14 20:09:24

Jen bych doplnil, že v případě, že se objeví nedostatek na Hyde Parku, případně máte návrh na zlepšení, můžete jej popsat a vložit do rubriky "O Hyde Parku", kterou jsem pro tyto účely zřídil. V budoucnu přibudou odkazy O Hyde Parku a FAQ, ve kterém budou mj. popsány často kladené dotazy a nebo podmínky pro založení nových kategorií.

Co se týče přehlednosti webu, myslím, že by bylo dobré (spíš je nutné) na webu zřídit RSS feed, který by umožnil sledovat všechny novinky. (Ne všechny se totiž objeví na titulce ). Již jsme se o tom bavili, je to jen námět a myslím, že ho řada z nás ocení.

Nový Hyde Park je teď tak trošku ve zkušebním provozu, po jeho ukončení dojde k dalšímu vylepšení kvůli zdokonalení ochrany proti spamu na stránkách (CAPTCHA) a také ve Vašich emailových schránkách (generování Vašich kontaktních emailů v netextové formě).

Jan Novák, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa