Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

- , vložen: 2006-11-23 13:17:44

Bydlíme pět let v Kunicích - Vidovicích, u panelky na Pytlově louce. Zajímalo by mě, zda a kdy začne obecní úřad zavazovat další stavebníky či majitele pozemků, kteří dále pozemky pro stavby rodinných domků rozprodávají, k tomu, aby se postarali o příjezdovou cestu k těmto stavbám. Když jsem začínali stavět my, obecní úřad cestu odmítl financovat a tak jsme se – ne malou částkou - složili na panelku. Byť ji kdekdo proklíná, jen díky ní byly postaveny další domy a bydlí zde další obyvatelé Kunic, kteří přispívají do obecní pokladny. Panelka nejvíce utrpěla tím, že byla při výkopových pracech na kanalizaci vyzvednuta a znovu položena, tentokrát již ale do nezpevněné hlíny. Další a další mixy s betonem tak lehce způsobily propadnutí panelů, bahno je všude kolem, pěšky jít domů je nemožné bez použití galoší, auta obyvatel jsou pokryta bahnem, ale hlavně se poskakováním po propadajících se panelech ničí.
Původní zastupitelstvo nám – mimo různé nápady typu: "...si třeba dejte na cestu závoru a pouštejte jen ty, kteří na panelku přispěli …"(!) - několikrát slíbilo, že nepovolí další stavby bez dodatku o zajištění cesty, o příspěvku na ni atd.….
Nový pan starosta mi řekl, že momentálně je v našem okolí povolena stavba jednoho domku…Stavbyvedoucí tohoto domku řekl manželovi, že v těchto místech bude
stavět domků 11….
Ráda bych se zeptala nových zastupitelů, jestli již nenadešel čas situaci řešit…Helena Bartíková, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa