Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

pozdrav , vložen: 2006-12-20 16:21:25

Vážení a milí kuničtí občané,dovolte,abych vás pozdravil popřál vám v nadcházejícíh svátcích klid a pohodu po celý rok 007 štěstí jako provází J.Bonda .Na stránkách Hyde parku aby necloumaly přispěvovateli emoce.Minulému zastupitelstvu patří určitě díky za kanalizaci a vodovod.Novému zastupitelstvu přeji trpělivost a štěstí při hledání finančních prostředků.Ty budou potřeba v každém případě na obnovu obecních cest,odbahnění rybníka ve Žlábkách.Přeji Vláďovi Haškovi jenom radost z fotbalu a nějakého poslance co Kunicím přihraje 20 miliónu jako Košťálovi na Spartu.
Myslím,že by měl začít kvalifikovaný a intenzivní boj proti hluku z dálnice s využitím všech prostředků.
Pavel Křeček

Pavel Křeček ing.,

re: pozdrav a zámeček , vložen: 2006-12-20 22:53:41

Vážený pane Křečku,
i já vám děkuji za Váš pozdrav a přání, ke kterému se připojuji. Jsou to pěkná slova, upřimná a potřebná přání. Věří, že lidí, kteří to vnímají pozitivně je v našich obcích většina. A těm druhým ani nevím co přát, snad jen klid v duši a méně pom... . A abych udělal trochu reklamy svému "Vidovickému koníčku" tak zvu všechny k Vánoční /bez sněhu/procházce zámeckým, Kunicko-Vidovickým parkem od 16-22 hod., který je trochu nasvícen ne cestě od vrat u statku po nově vznikající bránu, včetně malého /skutečně prťavého / betlému v nově vznikající kapli. PS:-baterku a krmení pro ptáčky sebou. Jinak ještě poznámka dva "Kuničáci" p.Skála a p. Liška /obětavý trenéři mládeže TJ Kunice / tady stavějí pro své potomky pěkný "pomník" v podobě krásného nového středového štítu zámku a nové čestné brány od hl. silnice.

JUDr. Václav Růžička, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa