Pohled na Kunice



Přidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

silnice , vložen: 2007-02-20 13:52:18

Smekám před tím, že se nakonec podařilo položit nový povrch silnic v Kunicích. Mám však dotaz, jak se naložilo s odfrézovaným starým povrchem. Proč jej nešlo využít na alespoň částečné zpevnění a opravu cest, které nejsou "hlavními tahy" obcí? Například cesta z hlavní u seníku ve Vidovicích. ta je už léta v zoufalém stavu, navíc teď je až téměř v křižovatce taková díra, že o ní brzy někdo ulomí kolo. Myslí,, že horší cesta v Kunicích není...

Viktor Vlček,

re: silnice , vložen: 2007-02-21 11:46:10

Vyfrézovaný materiál z hlavní silnice byl použit na opravu silnice kolem školky. Ohledně oprav dalších komunikací probíhají intenzivní jednání.

ing. Pavel Hirsch,

re: silnice , vložen: 2007-03-11 15:28:56

Dobrý den pane Vlčku,

máte-li za to, že horší silnice v Kunicicích není, doporučuji Vám projít se za deštivého počasí (kterého letos máme víc než dost) po panelce ve Vidovicích. Záměrně píšu "projet", protože projít se za deště po panelce téměř nedá. Pravda je, že obě zmíněné silnice mají velkou šanci na získání prvního místa v kategorii "Nejhorší silnice Kunic".

Irena Staňková,

re: re: silnice , vložen: 2007-03-12 11:00:50

Ulici samozřejmě znám, procházím jí pravidelně. Pokud je mi ale známo, je privátní (stejně jako naše panelka), takže je to asi věcí rezidentů, aby vypadala slušně. U nás to funguje tak, že jednou ročně se celá ulice složí na několik tun štěrku a příjezd si jakž takž udržuje. I když jen do chvíle, kdy se po ní proženou popeláři "zatáčka-nezatáčka" a opět ji rozjezdí na bahno. To je ale zdejší úděl...

Viktor Vlček,

re: re: silnice , vložen: 2007-03-22 08:50:32

Buďte vděčni aspoň za ty panely

,



 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa