Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Chlum , vložen: 2007-03-22 23:59:08

Vážení přátelé, dost často se nedá silnicí z Mirošovic do Lomnice projet aniž by člověk nemusel zastavit a nebyl nucen odhánět skot pana Bauera ze silnice. Naposledy jsem takto musel učinit v sobotu 3.3. v sedm hodin ráno. Rozhodně nejsem jediný komu se toto přihodilo.A fakt že je to zvěř z rádoby ekofarmy pana Bauere je 100%. Příště až se bude skot potulovat po silnici zavolám policii. A co se čuníků týká, nevím zda špatně vidím ale v ohradách farmy je dost čuníků - tak asi s chovem před 3lety pan Bauer neskončil. Zvířata mám rád, ale vidět je jak trpí v bahně a potulují se ruinami vzácného zámku je vskutku žalostný pohled.

Viktor Láně,

re: Chlum , vložen: 2007-03-26 01:42:38

"Chlum - Láně"

Vážený pane Láně, pokud máte rád zvířata a rozumite jim, tak raději mlčte, Vaše štvaní čiší ze všeho, co píšete, je mi Vás opravdu líto. Rád bych Vás viděl a Vaše upracované ruce.
S pozdravem Jndřich Bauer

Ing. Jindřich Bauer,

re: re: Chlum , vložen: 2007-03-26 23:29:36

Vážený pane Bauer, mlčet opravdu nemohu a rozhodně nechci nikoho proti Vám štvát jen mám rád pořádek. Myslím si, že na silnici by fakt skot být neměl. Ohrožuje bezpečnost dopravy i chodců. S přátelským pozdravem.Láně

Láně,

- , vložen: 2007-03-27 10:15:53

Vážený pane inženýre,upracovanýma rukama nás neudivujte to už dělali komunisti,hlavně se podívejte na ten výsledek Vašeho "podnikání" příznivce by jste těžko hledal....

,

re: Chlum , vložen: 2007-03-27 17:29:45

Pane Bauere, ať koukám jak koukám, tak nemůžu najít nikoho, kdo by s vašimi "názory" souhlasil.
Jsou to samé lži, výmysly a urážky slušných lidí. Jediný kdo by tu měl mlčet jste vy.
Doufám, že vaše dny v naší malebné obci (tedy malebná byla do té doby, než jste se sem natuneloval) se pomalu krátí, a vy si půjdete váš "ekozázrak" zkoušet někam jinam (do EU byly přibrány nové členské státy, tak snad u nich...).
Jinak samozřejmě přeji všem slušným lidem krásné jaro a hodně slunce ( a hlavně ať už nevidím vaše kance).

Procházka Jan, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa