Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Jarní úklidová brigáda , vložen: 2007-03-29 21:55:39

Zítra a pozítří, tedy pá 30. a především so 31. března 2007, proběhne v obci jarní úklidová brigáda. Pojďte společně s námi uklidit naši obec (úklid komunikací, parků, zelených ploch a předzahrádek – zbytky listí z podzimu, větve zasahující do komunikací, ulámané větve po silných větrech, zbytky posypového materiálu po zimě aj.). Likvidace shromážděného biologického odpadu provede Obecní úřad. Již v průběhu týdne je možné zahájit úklidové práce (na Obecním úřadě lze od středy 28.3.07 vyzvednout pytle na odpad), v sobotu budou přistaveny kontejnery na odpad na stanovených místech (Kunice: vedle OÚ, Všešímy: na návsi, Dolní Lomnice: u Zemanů). V průběhu soboty (31.3.07) bude zajišťován svoz pytlů s odpadem a po nahlášení na OÚ (dispečink brigády na tel: 323 665 422, 323 664 162) svoz i z větších shromaždišť odpadu. Dále je možné provádět menší opravy na obecních komunikacích. OÚ dodá frézovaný materiál, místa jsou potřeba nahlásit předem.

Úklid černých skládek: u „silážní jámy“ ve Vidovicích – brigádníci vyčistí a naloží sebraný odpad na valník, který přistaví pan Háček a zajistí jeho výměnu a odvoz. Druhou je okolí cesty „za dálnicí“ – brigádníci vyčistí oblast podél cesty do připraveného vozu.
Tyto dvě lokality byly vybrány s tím, že se pokusíme zabránit vzniku nových skládek, a to u silážní jámy oplocením a u cesty za dálnicí osazením závory spolu s OÚ Strančice.

Všem zúčastněným předem děkujeme.

RKO a OÚ Kunice, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa