Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Poplatky za psy , vložen: 2007-04-18 16:41:04

Vážení spoluobčané Kunic,Vidovic,Všeším,Dolní a Horní Lomnice.Pokud jste ještě nezaplatili poplatky za psy,neplaťte je,dokud Vám OU Kunice podloženě nedokáže,že tyto poplatky uhradil ekozemědělec,soudruh Bauer,devastující a neoprávněně obývající zámeček Chlum,vlastnící smečku minimálně osmi psů.Když on nemusí platit,tak proč by jste platili Vy!!!!!!!!Neplatil nikdy a pokutu od minulého starosty nedostal,tak nebuďme sousedé stejně hloupí a neplaťme.
RKO 2

Občan,

re: Poplatky za psy , vložen: 2007-04-20 12:56:32

Tak neplaťte, a počkejte si až k Vám dorazí časem exekutor a penále se vyšplhá hodně vysoko... Slyšel jsem, že se má zvýšit poplatek za psy - co na to říkáte? Má to smysl, když vlastně obec majitelům psům z tohoto poplatku nic nehradí nebo si spíš myslíte, že to je správně?

,

re: Poplatky za psy , vložen: 2007-05-16 13:39:55

Psi jsou na hlídání u baráku,někteří hlídají i celou ves.Tak proč za takové platit,spíš jim dát dotaci na žrádlo.

Karel, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa