Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

"Motorkáři" , vložen: 2008-03-25 10:43:19

Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nevíte, co to je zač, ty motorkáři, co nám tu ničí lesy, plaší zvěř, ničí cesty a pole, dělají hluk a ohrožují životy kolemjdoucích( jezdí jak mogaři). Nemluvím jenom za sebe, neboť otravují již hodně lidí. Tak se vás ptám, co s nima uděláme?:o)

Chatař z Vidovic,

re:  , vložen: 2007-06-14 18:28:29

Ti, co to nejvíce prasí naší krásnou obcí, (ne)mají spz a chytit je je téměř nemožný, pokud pominu sítě :o) Spíš by to chtělo nějaký tip, kde dotyční bydlí nebo chalupaří a zajedem se mu projet po jeho zahrádce. :o)

Chatař z Kunic,

re: re: , vložen: 2007-06-14 18:42:19

Vědi to všichni. Já tu mám dokonce na kopci výhled přímo na jedny, jak si to tady celé dny skládají a hrabou se v tom. To samozřejmě dělají za pečlivého zkoušení, takže tady o hluk neni nouze.

Diagon Swarm,

re: re: re: , vložen: 2007-06-15 08:17:39

NO to je jednoduché, i když škůdce znáte osobně a bydlí v obci.
Při obecním úřadě existuje 'přestupková komise'. Když budete mít štěstí, budete trvale přihlášený občan v Kunicích, budete mít trpělivost ( já čekám už 200 dní). Pak se na Vás možná usměje štěstí a dočkáte se. Nedělejte si iluze, že urgencencema něco postoupí. Mlýnská kola mlela pomalu ...... bohužel už byla nahrazena a nějaké to obilí nedošlo.

Petr Nývlt,

re:  , vložen: 2007-06-15 17:36:42

Když jsem do komise životního prostředí vstupoval, boj s motorkáři a ochrana přírody v okolí naší obce byl( a stále je) mojí prioritou. Na pravidelných zasedáních komise ŽP je toto téma probíráno a řeší se, jak s nimi bojovat. Byl podán návrh na zdokumentování motorkářů a předání Přestupkové komisi. S potěšením můžu oznámit, že první fotky byly pořízeny:)... Tímto bych rád požádal všechny, kterým neni lhostejný, co se tu děje, aby se pokusili nám pomoct zdokumentovat motorkáře a foto zaslali na Přestupkovou komisi.
Doufám, že tohle je první krok, jak s nima zatočit:)

Člen Komise ŽP,

- , vložen: 2007-06-25 13:04:00


,

re: re:  , vložen: 2007-06-25 13:10:37

Kéž by se Vám to, vážený člene komise ŽP, podařilo co nejdříve. Zajímalo by mne také, co na to místní myslivci nebo případně majitel lesa. Nestálo by za to spojit se s nimi a společně se obrátit na policii? Les je jistě něčí majetek a podle toho jak to tam nyní vypadá, již moc dlouho hezký nebude, neboť ti trotlové zcela obnažují kořeny stromů, stromy tím trpí a zcela jistě časem zahynou. A myslivci, kteří jsou schopni seřvat Vás z posedu, že jste jim vyplašil srnu (vyplašil si ji sám svým řevem), k tomuhle randálu mlčí? nehledě na to, že místní motocyklový spolek není tak moc utajen, takže jistě všichni místní vědí, kdo je v něm spolčen ....
Takže přeji hodně zdaru a díky, že celou tu hrůzu chcete řešit, aby tu byl opět tak krásný klid, jako ještě nedávno.

J.Borovcová,

re: re:  , vložen: 2007-07-25 09:25:22

Je snadnější lustrovat popelnice,než motorkáře!!!

kkkk3,

Naše hravé děti. , vložen: 2007-07-27 10:49:04

Sundejte jim helmu a budete překvapený,co je to za panáčky!

,

re: Naše hravé děti. , vložen: 2008-03-25 10:43:19

Díky za radu...to jsem zkusil,a málem jsem skončil na šrot,kvůli agresivitě bezohledných motorkářů.
Myslím,že vše už přesahuje své meze.Chtělo by s nima pořádně zatočit.
Mám dotaz, když se smí střílet po psech,co běhají v lese navolno bez dozoru, proč se nemůže střílet třeba do kol těch motorkářů?? nestálo by to za zvážení? myslím,že pak by si ti chudáci,co nevědí,jak jinak zabýt nudu,než nám ničit přírodu, rozmysleli, zda tam vjedou:)
-odpůrce motorkářů-


,

- , vložen: 2007-07-27 10:58:43

Opět nová funkce na v bejvalé kampeličce.Někde mají Pobřežní hlídku,u nás na vsi máme co?No přece Popelnicovou hlídku.

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa