Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Babizna u lomu , vložen: 2007-07-16 22:56:07

Vzhledem k dnešnímu tropickýmu vedru jsem se vydal do Dolní Lomné s nadějí, že se smočím v chladné vodě tajemného lomu. A místo toho jsem chudší o sklo ze zrcátka, fungl nový stěrače, čepičky na ventilcích a poškrábaný přední sklo mám zralý na výměnu.

Zaparkoval jsem auto na konci takový štěrkový cesty (BEZ OZNAČENÍ, ŽE SE JEDNÁ O SOUKROMÝ MAJETEK), poblíž toho lomu - byl tam jenom nápis na krabici od bot "cesta k domu" Nějaký bábě s vlčákem se to nelíbilo. Kdyby neměla u sebe toho vlčáka, tak je snad po ní. Přemejšlím, že zavolám policajty a vrátim se tam. Soukromýho majetku bych se v životě nedotknul, ale ženskou co si činí nárok na veřejnou cestu a vandalničí přitom jiným auta bych nejradši......co tam máte za kreatůru v tak pěkný obci?

Karel, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa