Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Rubrika Hyde Park , vložen: 2008-01-02 19:02:15

Vážení,
nestálo by za úvahu na prahu Nového roku, kde se stala chyba, že rubrika Hyde Park nemá již čtvrt roku žádné příspěvky?
V lidech to asi nebude, ti jsou stále stejní.

Zdeněk Rybka,

re: Rubrika Hyde Park , vložen: 2008-01-06 18:37:30

Plně souhlasím.. Je to dost divné. Možná někteří lidé nejsou uplně stejní, nebo se jen třeba jinak prezentovali a prezentují.

,

re: re: Rubrika Hyde Park , vložen: 2008-01-08 22:26:59

Já bych to moc neřešila. Myslím, že lidé, kteří křičet chtěli, tak křičeli ať už pod svými jmény nebo ne. Ani bych neřešila, jestli dosáhli čeho chtěli, nebo ne, ale asi jsou spokojení s tím, jak to je teď.

Jen by bylo fajn, kdyby se tu občas objevil příspěvek, třeba kdyby si občas někdo udělal čas a napsal co se připravuje, co se děje, s čím lze pomoct. Pokud bude mít zájem o názor občanů, tím líp.

Všem přeji hezký Nový rok

Irena,

re: re: re: Rubrika Hyde Park , vložen: 2008-01-09 10:48:34

Hlavní problém vidím v nepřehlednosti Hyde Parku a někdy v nedostupnosti viz. minulé příspěvky. Potěšující zpráva ob.sd. RKO se
podařilo pro OÚ Kunice na rok 2008 zajistit dodaci 6,9 mil. z PSP ČR na zahájení výstavby MŠ, cest a chodníku. Díky všem, kteří se na tom podíleli. Dnes se na OÚ Kunice pripravuje plán na rok 2008, priority a pod. budeme rádi za postřehy a názory.

JUDr. Václav Růžička,

re: re: re: re: Rubrika Hyde Park , vložen: 2008-01-09 15:43:16

Souhlasím s panem Růžičkou-HP je ted nepřehledný zaškatulkovaný.....jak pod dozorem velkého bratra

bartak lubos,

re: re: re: re: re: Rubrika Hyde Park , vložen: 2008-01-09 17:21:13

Luboši, stačí si nahoře nad příspěvky zvolit: Řadit dle "času" a příspěvky se ti zobrazí tak, jak bylo zvykem dříve. Pod dozorem velkého bratra příspěvky rozhodně nejsou, naopak - a to říkám pro všechny - jsou určitě v bezpečí, tak v klidu přidávejte příspěvky!

Honza Novák,

re: re: re: re: Rubrika Hyde Park , vložen: 2008-01-09 17:44:53

Nevím jak myslíte tu nedostupnost, ale průměrná dostupnost fóra je nad 99,5% měsíčně. Jediné problémy, které jsem zaznamenal byly 2:
1) Poukázal jste na nepřehlednost a na Váš návrh jsem přidal možnost řadit příspěvky dle času. Čili přesně nechápu ani tu nepřehlednost.
2) Problémy s vkládáním příspěvku - způsobeny firewally na PC, které blokují zaslání příspěvku z webového prohlížeče na server, aby je zpracoval. To rozhodně není chyba HP!!!

Ale souhlasím, že HP si zaslouží nyní trošku něco více a již je připraven nový hosting (za starý děkuji Martinu Žákovi (www.martinzak.cz), který mu bude více vyhovovat. Poté přijdou nová zlepšení, které jsou v přípravě.

Nicméně faktem je, že času na vývoj není mnoho, ale přesto zlepšení přibudou. Důležité je, aby se tu objevovaly příspěvky...

Ing. Jan Novák, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa