Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Kunice , vložen: 2008-02-02 10:54:10

Tak jsem po delší době navštívil Sport centrum Na Zámečku. Každou druhou sobotu tam hrají Žízniví Dubáci. Kluci hráli jako o život,samé známé písničky jednu za druhou. V příjemné společnosti,v nekuřáckém prostředí,při dobrém vínečku ze Znojma a grilované vepřové kýtě jsme se výborně pobavili a s chutí zazpívali. Kluci díky,nemělo to chybu !
Ten den bylo hodně větrno / 26.1.sobota/. Když jsem po půlnoci spokojeně šlapal k domovu a uvažoval o Sport centru,napadlo mne,že to byl dobrý vítr,který do Kunic zavál Václava Růžičku,aby se zde usadil a toto krásné a potřebné zařízení vybudoval. A nejen to ! Podařilo se mu získat devastovaný objekt zámečku ve Vidovicích,který s velkým úsilím a značnými finančními náklady renovuje do původního stavu.Přeji mu i nám všem,aby svůj záměr zdárně dokonal.Při svých nočních úvahách jsem si vzpoměl na svého spolupracovníka a kamaráda,který se někdy před třiceti roky přistěhoval do Kunic,postavil si zde domek a pořád žehral,kam že se to dostal do jaké díry,že to zde vypadá jako někde v pohraničí. Před rokem jsem ho potkal a on mi radostně sdělil: "Člověče,Kunice jsou dneska dobrá adresa!" Já mu odpověděl,že pro mne byly vždycky,jenom nyní jsou ještě lepší. Bohužel on před nedávnem tuto dobrou adresu opustil už navždy . Přeji všem našim novým spoluobčanům,aby i pro ně byly Kunice tou dobrou adresou,které si budou vážit a podle možnosti i dále vylepšovat .Vojta Barták,

re: Kunice , vložen: 2008-02-16 23:28:38

Je velmi milé, že se zde objevil i takto pozitivní příspěvek. Vůbec mě nikdy nenapadlo, že by Kunice nebyly dobrou adresou ovšem znám některé lidi, kteří si to nemysleli, nechápal jsem to.
Pevně doufám v to, že do budoucna ubude v kunickém zastavovacím plánu průmyslových zón a tyto dnes ještě pole tak budou účelněji použity pro rodinné domy či místa zeleně. A vůbec, že se podaří rozvoj vesnice udržet v akceptovatelných mezích.

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa