Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Kouření , vložen: 2008-02-11 14:33:06

Kouřit nebo nekouřit.

Kolem tohoto tematu se vedou ostré polemiky v řadě členských zemí Evropské unie a i v Česku.Radikální nekuřáci požadují zákaz kouření ve všech vnitřních prostorách,kam má přístup široká veřejnost.Kuřáci zase namítají,že jsou tímto opatřením omezována jejich občanská a lidská práva.Hostinští mají obavy,že se jim sníží tržby.Aktivní sportovci /ale i bývalí /vědí,že ve sloganu:"Kouření škodí zdraví a zkracuje dech " je hodně pravdy.
Kuničtí sportovci připravují na březen tradiční maškarní ples v restauraci Na faře,kde je pěkný a útulný taneční sál,ale ..... nízký strop,ventilace žádná,za dvě hodiny si připadáte jako v udírně. Co tedy vyzkoušet něco jiného.Na zvacích plakátech a pozvánkách by bylo :" TJ Kunice pořádá tradiční maškarní ples - tentokrát nekuřácký " masky vítány,bohatá tombola,kdo hraje,vstupné atd.
Co Vy na to sportovní organizátoři ?!!Jaký předpokládáte,že by to mělo vliv na návštěvnost ?Sám to nedokáži odhadnout,ale určitě by to bylo příjemnější a zdravější,hodno sportovců. Vyjádřete se k tomu !
Podobný přístup bych navrhoval i při pořádání různých akcí na Orlím hnízdě - je to přeci sportovní zařízení !

Sportovní fanoušek

,

re: Kouření , vložen: 2008-02-13 21:28:22

Dobry vecer,
no ja si myslim, ze je to napad dobry, pouze za predpokladu, ze bych si tam mohl dat cigo.Hospoda je hospoda, vzdycky se tam kourilo a s tim se tak nejak musi pocitat, ze kdyz je clovek v putice, tak je tam zahuleno.

Vaclav K.,

re: re: Kouření , vložen: 2008-02-13 21:31:39

Jeste pro doplneni..
to bysme v hospode zachvili mohli pit vodu, nealkopivo, jist nakliceny zrni

Vaclav K., 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa