Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Zbytečné troubení , vložen: 2008-10-18 22:24:57

Zdravím vespolek všechny čtenáře a přispěvatele Hyde Parku,
chci napsat o něčem, co mi docela vadí, a bylo by velmi snadné se toho "zlozvyku" zbavit.
Nestalo se Vám někdy, že by Vás uprostřed jakékoli činnosti vytrhlo minimálně jedno, obvykle však dvojí a vícenásobné zatroubení? Když se mi to teď v pátek stalo v šest hodin ráno při přípravě snídaně, docela mě ta neohleduplnost k ostatním naštvala. Myslím, že v dnešní době má skoro každý mobil, zcela jistě ten, kdo cestuje v autě. Myslím si, že mít jako smluvené znamení (např. když někoho vyzvedávám cestou do práce) troubení, je fakt neomalenost. Vadí mi to v kteroukoli denní dobu, intenzita zvuku klaksonu převyšuje běžný denní akustický smog, a troubit hodně brzy ráno, nebo naopak pozdě večer mi obzvlášť přijde jako projev arogance. Co takhle vytáhnout zadek z auta a dojít zazvonit??? Nebo pro lenochy menší zlo - co takhle se s druhou stranou domluvit na prozvánění mobilem???
Někdy stačí málo, a hned je život příjemnější... Bez toho troubení by bylo podle mne více lidem lépe - třeba když mamince usne přes den dítě, tak má co dělat, aby v době jeho spánku stihla všechny své povinnosti; jenže někde v okolí najednou přijede neomalenec a začne vytrubovat na lesy... (Za výjimku považuji Českou poštu, pošťačka by se asi opravdu uběhala, kdyby měla obíhat domy a volat, jestli náhodou někdo není doma...). Děkuji za případné reakce :-)

DM, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa