Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Pohoršení , vložen: 2009-01-16 23:56:39

Chtěl bych zde vyjádřit lítost nad pokácením hezké státní staré a dle mého zcela laického názoru zdravé Lípy na křižovatce kousek od potravin na odbočce na Všešimy:( Otázka zní, zda bylo opravdu nutné tuto dominantu, která dominovala této křižovatce pokácet?

M.S.

M. S.,

re: Pohoršení , vložen: 2009-02-04 08:30:05

Lípa na to místo opravdu patří,ale nemám obci za zlé její odstranění. Jako dítě jsem chodil okolo krásného a mohutného stromu, poslední dva roky už strom tak krásný nebyl, po každém větru leželo pod stromem spousty malých i větších větví. Nedávno padl starý strom ve Zlíně na autobusovou zastávku plnou dětí, naše lípa naštěstí nic takového neudělá. Už se těším na novou !?

K.K. Kopánek,

re: re: Pohoršení , vložen: 2009-02-17 00:04:59

Pravdu máte, ale nepřipadala mi podle řezu , že by byla ňák špatná narozdíl v tom Zlíně, kde ty stromy měly v sobě extra vyžraný díry. No škoda jí je, doufám, že obec napadne tam zasadit ňáký hezký strom, protože to tam takhle vypadá děsně. Hlavně ať tam nedaj jehličnan:), asi nej by byla opravdu nová lípa!

M.S.,

re: re: re: Pohoršení , vložen: 2009-02-17 15:07:52

Zajímalo by mě proč byl pokácen ten vzrostlý topol u rybníčka za AJ Albrecht? To už jsou tam povolené úpravy a zavážení? prosím zastupitele o informace, věc s rybníčkem zvbudila velký veřejný zájem a máme právo se dovědět jak to dopadlo. Kdo uklidí ten zaneřáděný plácek? ten je snad obecní ne? To obec povolila další devastaci obecního pozemku?zajdu se schválně podívat, jak to bude vypadat až roztaje sníh! Děkuji za odpověď, A. N.

A. N.,

re: re: re: re: Pohoršení , vložen: 2009-02-20 09:39:23

Dobrý den,
strom pokácel pan Prokš a měl na to povolení. Až roztaje sníh, doufejme, že klády odveze a plácek (tu obecní část) po kácení upraví, když to bude rozježděné od traktoru.

DM,

re: Pohoršení , vložen: 2009-02-21 09:01:38

Jakmile přijde strom o kořeny,začne usychat.A suchá lípa není žádná krása.

Karel, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa