Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Hromádky , vložen: 2009-03-25 10:39:14

Dobrý den, ráda bych touto formou poprosila pejskaře, jestli by mohli více uklízet po svých miláčcích. To, že jsou hromádky přímo ve vesnici podél silnic a i před domy, je neomluvitelné a myslím si, že nechat "hromádku" svého psa před cizím domem, je prostě nevychovanost (každý týden uklízím hromádky podél cesty před domem, nedávno jsme měli jednu přímo před brankou). Ale myslím si ještě navíc, že by pejskaři mohli uklízet nadílky i tam, kde už je to jakoby mimo vesnici, ale přesto tudy chodí mnoho jiných lidí - ať už jiní pejskaři či lidé na procházky. Jako příklad takového místa uvedu třeba hráz rybníka paní Prokšové - než člověk dojde dozadu na pole, cestou aby jenom koukal, jak se všemu vyhnout a nešlápnout do toho. Přeci když si pes dojde na záchod na místě, kde chodí jiní lidé, je snad logické to uklidit, ne? To nemáte v kapse místo na igelitový sáček? Takhle se i z hezké vycházky stává překážková dráha jak něco nerošlápnout, místo aby si člověk užil, že je venku na vzduchu... O čerstvém vzduchu se na těchto místech taky moc nedá mluvit...
Prosím, majitelé pejsků, uklízejte po svých miláčcích!

D. Mašková,

re: Hromádky , vložen: 2009-03-29 18:04:16

Dobrý den, máte pravdu, a vidím 3 problémy:
1) Za co platí pejskaří v Kunicicíh psí poplatky?
2) žijete na vesnici, čili obecně je možné že se může stát, že do \"hovna\" šlápnete. Ještě před 10-15ti lety se tu stávalo, že občas pobíhala po vesnici kráva a můžu Vám říct, že to bylo mnohem horší :-)
3) Nesoudnost lidí co venčí svoje psy nikoliv v přírodě ale tam kde se pohybují lidí a neuklízí po sobě.


,

re: re: Hromádky , vložen: 2009-03-29 21:35:56

Jasně, sem tam taky běží třeba takový ten černobílý toulavý pejsek, ale ten určitě nemůže za všecky nadílky v obci ;-) Na vesnici sice žijeme, ale doba se mění a lidi by měli dbát nejen na vlastní načančanou zahradu, ale taky si všímat toho, jak to vypadá v okolí a vůbec v místě, kde žijou. Na vesnici raději šlápnout do kravince nebo koňskejch koblih než do psích výkalů, co po nich jejich majitelé neuklízej... Většina pejskařů určitě i po svých miláčcích uklízí, tak pár těch, co to nedělaj, bohužel kazí jméno ostatním.

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa