Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

"zámeček" , vložen: 2009-05-14 22:32:54

Dobrý večer,
Chtěla bych tady všem „remcalům“ veřejně říct, že já jsem ráda, že „Zámeček“ existuje a že na něm přestaly růst kopřivy!!!

Za poslední čtyři roky, co jsme tu nastálo už mám kam chodit s dětmi na písek. Moje děti tu mají svoji lípu (kterou já, pravda sponzoruji, ale částkou 500,-kč ročně, kdy se pak mohu s celou rodinou zúčastnit všech zámkových akcí zdarma).. a že jich není málo.

Nemyslím si, že zámek je jen pro „někoho“ a nebo pro členy RKO i mi ostatní „sousedé“ se tu najdeme. Nesmíme ale sedět doma!
Lenka Pokorná

,

re:  , vložen: 2009-05-18 00:16:25

Jsem rád, že se tu alespoň občas najde někdo slušný, kdo jen nezávidí. Ono je strašně jednoduchý nadávat na něco,co někdo dokázal co?Vybudujte nejdřív něco vy, věčně nespokojení uremcaní nicnedělálkové. Kecat a nadávat,to dokážou jen ti,co nemají nic,co nikdy nic nedokážou, protože jsou líní,a všem ostatním jen závidí a nepřejí jim..tak místo aby byli rádi, že ze 40 let devastované památky se konečně začíná stávat opět co,co tady komančové zpustošili,budou radši nadávat,jak je vše špatný...přijde mi to,že ti,co nadávají jsou taky komunisti, jim kdysi stačilo nic nedělat a dostali svých pet švstek..."kominíci" už jsou ale dávno pryč a díky Bohu to tu začíná vzkvétat. Já jsem osobně rád za celý zámecký areál, za pana Růžičku i RKO. Být tu v obci více takovýchpozitivních uskupení a lidí, a ne jen závistivých ukřičenců, tak to tu vypadá ještě líp, než ted....držím vám palce,jen tak dál:)

dif, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa