Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

odpady a bezohlednost , vložen: 2009-07-27 15:43:15

Je velmi smutné, že ve Vidovicích ke kontejnerům na tříděný odpad nějaký bezohledný "vyčůránek" odkládá zbytky demontovaného nábytku, do kontejneru na sklo vložil starou keramickou záchodovou mísu a staré keramické umyvadlo i s kohouty. Tímto se dopouští zakládání černé skládky. Dalším nešvarem je bezohlednost uživatelů systému tříděného odpadu, kteří do konejneru odloží obrovskou nerozřezanou krabici s nápisem WILSON - hlavně, že on se zbavil odpadu a ostatní slušní ať si počkají až bude kotejner použitelný. Je politování hodné, že takovémuto jedinci nedochází, jak zbytečně v důsledku jeho pohodlnosti jsou zvyšovány náklady obce na odvoz tříděného odpadu.
V obou případech je pozitivní alespoň to, že odpad nepohodili z auta do lesa nebo do škarpy jak tomu dříve na vsi byli zvyklí.
Jak dlouho asi ještě potrvá nežli zdejší společnost bude slušná?
Přeji všem slušným, aby se stávající stav brzy zlepšil.
Se sousedským pozdravem Petr Štegl

Ing.Petr Štegl, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa