Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

školka , vložen: 2009-10-17 22:35:37

Byli jsme na zapise ve skolce, dlouho sjme vahali zda vubec jit- o kunicke skolce koluiji ruzne zvesti. chci se zeptat mistnich mainek na spokojenost se skolkou-slysela, jsem,ze ucitelky detem moc evenuji se a skolka je prumerne kvality. Vaham jesli vubec zde prihůasovat. Taky jsem slysela o rodicich co dite odhalaisli kvuli nespokojenosti. Je zde prosim mozné dostat hnějaký náor?

,

re: školka , vložen: 2009-11-03 17:26:58

Rozhodně musím reagovat na váš příspěvek. Docela by mě zajímalo, kdo je schopen vypustit takový blábol o místní školce (viz. zvěsti o špatném přístupu a odhlašování dětí). Bydlím zde již devátým rokem a nikdy jsem nic špatného o školce neslyšela. Myslím si, že paní ředitelka a i paní učitelky zaslouží veliký dík za vše, co ve školce i nad rámec svých povinností dělají! Obě moje děti školku navštěvovaly (jedna dcera stále navštěvuje) velmi rády!!!!

Martina L.,

re: re: školka , vložen: 2009-11-03 19:51:04

Naši kluci školku tady taky odchodili,starší za jiného vedení a mladší za nového-bohužel ta kvalita není stejná,musím vám oponovat.Mladší syn nebyl na první třídu vůbec nachystaný,ta péče prostě ideální není,paní učitelky hodně klábosí samy mezi sebou a s některýma maminama..,místo pohádek v TV by taky šlo třeba číst dětem knížky,ne?.. Pisatel prvního článku se asi strefil do žhaveho,na tohle tema se tady mluvit nechce,lidi mají strach a rodiče jsou vůbec rádi,že někde děti mají.ale nespokojenych rodičů je vic,to zas vim ja,zlobte se jak chcete.Taky když slyším od kamarádek,co všechno dělají děti jinde,tak tady to prostě nebylo..

,

re: re: re: školka , vložen: 2009-11-07 17:05:48

Musím reagovat na negativní názory nepodepsaných maminek na místní školku. Náš syn chodí od žáří a naprosto v pohodě! Děti mají spousty aktivit a paní učitelky jsou moc fajn a dětem se věnují.
Radka P.

Radka P.,

re: školka , vložen: 2009-11-06 22:28:52

Naše 3 děti byly ve školce naprosto nadšené a na školku vzpomínají. Nikdy jsem neslyšela žádné stížnosti a nemyslím si, že by se učitelky dětem nevěnovaly. Pohádka se pouštěla po obědě, než se děti rozešly domů a příprava do školy probíhala také. Za ta léta co děti ve školce prožily jsem neslyšela o nikom, kdo by dítě odhlásil kvůli nespokojenosti, naopak, kolikrát si kamarádky povzdechly, že je školka v Kunicích v pohodě, vyjde maminkám v rámci možností vstříc a nezavírá se úderem 8 hodiny jako školky v okolí...

Jitka K.,

re: školka , vložen: 2009-11-07 21:25:42

Také musím reagovat. Kunickou školku navštěvuje naše 4-letá dcera. Dříve navštěvovala Zámeckou školičku, se kterou jsme byli moc spokojeni a kterou stále využíváme na některé odpolední aktivity a všem ji můžeme rovně doporučit. Musím přiznat, že jsme ji neradi opouštěli a samozřejmě s obavami. Ale zpět ke kunické školce - jsme nadšeni, dcera neustále vypráví plno nových a nových zážitků: tenis, angličtina, flétna, divadélka, poháky, říkadla, písničky, atd. A co nás mile překvapilo je, že denně něco malují nebo vyrábí, ato má dcera do této doby malovala vcelku nerada. Co se učitelek týká, dcera má všechny moc ráda a smekáme před nimi pro jejich nadstandardní aktivity a přístup k dětem. Opravdu nemho na kunickou školku nic špatného říct a nikdy jsem ani nic podobného neslyšela, spíše naopak.

Lenka Vlčková,

re: školka , vložen: 2010-04-26 15:40:35

O školce jsem nic špatného neslyšela. I my se nyní hlásíme, doufejme, že uspějeme. Hodně mne ale překvapilo, že jsem zjistila, že do školky chodí i děti rodičů, kteří nemají bydliště v Kunicích, Vidovicích a přidružených obcích, přitom je to základní podmínka přijetí. Obec i školka brečí nad nedostatkem peněz, ale rozdávají místa dětem, které mají šanci na přijetí jinde, dávají místa těm, na které státní příspěvky pobírají jiné obce! Na děti, které splňují všechny podmínky se pak nedostává - teď mají přijímat jen 10 dětí asi ze 40! Vůči řádným občanům je to pěkně nefér. Pokud někdo nechce bydlet v Kunicích - Vidovicích, je od něj nestydaté využívat zdejších nedostatkových služeb a od obce a školky je hloupé, že s tím souhlasí. Myslím, že děti, které nesplňují podmínku bydliště obou rodičů nemají prostě ve zdejší školce co dělat a hned by bylo víc míst pro místní. A.

,

re: re: školka , vložen: 2010-05-06 09:21:03

Dobrý den, tato informace je nepravdivá. Školku navštěvují jen děti místní. Pouze v jednom případě není dítě v obci hlášeno(rodič ano) a jedná se o soc. případ. Více informací o zápisech čtěte na školkových stránkách www.kunice.cz/skolka, nebo Vám ráda Vaše dotazy zodpovím osobně. Ivana Pěkná ředitelka MŠ.

Ivana Pěkná,

re: re: re: školka , vložen: 2010-05-10 16:12:33

h

h,

re: re: re: školka , vložen: 2010-05-17 17:54:25

a le už před pár lety chodili do školky děti které nesplňovaly ta vase kritéria - např. když žena jednoho nejmenovaného zastupitele byla na mateřské s druhým dítětem tak to starsi ve skolce nemelo byt; všichni víme, jak to vaše přijimání chodí .....

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa