Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Bus cena , vložen: 2009-11-06 19:15:07

Dobrý den, chtěl bych se zde zeptat, zda-li není nebo nebylo by možné naši obec Kunice ( zastávky Kunice a Kunice Vidovice) přesunout do ještě pásma 1 místo nynějšího pásma 2 , Stančice jsou ještě v pásmu 1 , přitom nová cedule konce Stránčic je od cedule Kunice asi 50m. Jde mi jen o to, že lidi pracující nebo studující v Praze nebo Říčanech, kterých v Kunicích je poměrně hodně by ušetřilo nemalé peníze. Př. měsíční dospělá pro 2. pásmo je za 370, pro 1. pásmo je to 230. Rozdíl je 140x12 měsíců = 1680 Kč ročně, u čtvrtletního kupónu je rozdíl 1480 Kč což není zrovna málo peněz. Já jezdím pouze domů do Kunic a proto mi je pásmo 2 skoro k ničemu.

Děkuji Martin Stehlík

Martin Stehlík,

re: Bus cena , vložen: 2009-11-09 19:57:10

To je celkem nesmysl...to je to samé,jako by lidé z Říčan namítali, že chtějí posunout pásmo Prahy do Řířan ( hranice Prahy a Říčan je ještě blíž než Kunice a Strančice, v Kolovratech také dochází ke zlomu pásma- Praha/ pásmo 1- Říčany)...proč tedy přepásmovávat zrovna Kunice?? navíc asi to má nějaký význam,že jsou pásma rozdělena ne?

,

re: re: Bus cena , vložen: 2012-01-12 22:02:26

Zdravím, vy si asi jezdíte autem pěkně až do koupelny a autobus je pro vás něco jako \"dalšíkrámcosesereposilniciazdržujeměvmymfáru\", co? Jenže my, kteří studujeme, pracujeme nebo dojíždíme odkudkoliv směrem k Praze, věřte mi, ty finanční rozdíly docela pociťujeme. Tak nás prosím zkuste pochopit.

ten, co jezdí budem,

re: re: re: Bus cena , vložen: 2012-02-04 23:25:21

Jsem také vcelku šokován, že cesta autobusem ze Stránčic do Kunic stojí 12 Kč. K pásmu v naší obci, je zvláštní, že patří do pásma 2, přičemž cesta do Kunic a Popopovic je z hlediska geografického jako směrem zpátky k Praze.

Martin Stehlík, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa