Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

www.kunice... , vložen: 2009-11-10 19:05:47

Dobrý den,
je škoda, že na webu jak kunice.cz, tak kunice.eu nejsou aktuální informace, dnes například o vypnutí el. proudu. Okolo OÚ teď bohužel pěšky nechodíme, takže jsme o vypnutí nevěděli a dnes nám to přivodilo jen problémy. Myslím, že weby by měly být aktuální a reagovat na to, co se právě děje. Nechápu bohužel vůbec přínos webu kunice.cz :-(, podle mne vyhozené peníze, je mi líto... Nelze se domluvit a udělat pro občany pouze jeden server, ale skutečně funkční? Děkuji.

DM,

re: www.kunice... , vložen: 2009-11-10 23:55:40

Myslím, že tyhle weby jsou propojeny..je jedno,kterej z nich je funkční..jeden je obecni, druhy rko a zamecku..obec by mela rozhodne dat vedet vsem v okoli, ze nebude fungovat proud (at uz na kunice.cz nebo .eu, ale take napr. na nastenky ci do zpravodaju)...potize meli urcite vsichni a tahle akce byla planovana dopredu, takze obec nas mohla vcas upozornit!ale radsi drzeli vsichni pusu..

,

re: www.kunice... , vložen: 2009-11-11 14:54:33

Dobrý den,
tak to s Vámi musím 100% souhlasit. Obě stránky jsou zoufalé a to jak provedením, tak obsahem. Obě se při využití alternativních prohlížečů i dokonce špatně zobrazjuí, pozor, kunice.eu na některých stránkách obsahuje viry. Myslím, že stránky nemusí být super profesionální, ale tohle je fakt velmi špatná úroveň, obec by si zasloužila mnohem lepší vlastní prezentaci. Mimochodem, kdo je vlastně za kunice.cz zodpovědný? Proč máme dvoje nefunkční? Myslím, že by to nebylo drahé ani náročné udělat kvalitnější stránky.

Internetový návštěvník,

re: re: www.kunice... , vložen: 2009-11-20 16:58:11

Zdravím Vás internetový návštěvníku! Jste jistě velmi zběhlý poloprofesionál, který kritizuje kvalitu internetových stránek, jistě pro Vás nebude problém kontaktovat bud správce webu kunice.eu, či kunice.cz, přiložit ruku k dílu a za Vaší aktivní pomoci zlepšit kvalitu webových stránek.

Thomas,

re: www.kunice... , vložen: 2009-12-03 02:06:22

Dobrý den, každý rád kritizuje - no budiž, ale o vypnutí elektřiny se vědělo dostatečně včas. To, že to není na webech je špatné, ale v obcích na nástěnkách to je. Jsem pouhý chalupář, který dojíždí, ale dění v obci jak na nástěnkách tak na netu sleduji. To, že obecní stránky nejsou dokonalé a rychlé souhlasím, ale kdo bude zadarmo se starat o aktualizace? On ten dotyčný musí mít určité znalosti s web editory, no a to každý nemá a když má tak nestíhá. Navíc by ten člověk měl mít i vztah k obcím. Tak na závěr jen díky MB, že zatím nějaké weby jsou.

Viktor Láně, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa