Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

wifi Kunice pomoc , vložen: 2010-01-19 21:22:50

Prosím o radu mam wifi pripojeni Česká síť.net Rychle 4096/256 poskytovatel David Válka iChoice spol. s.r.o Mnichovice vysílač je na bytovce. Tento internet je na ..............!!!!! potřebuju nekoho kdo ma Wifi internet v Kunicích od jine spolecnosti a je s nim spokojen (rychlost, stabilita) děkuji!

Mirek,

re: wifi Kunice pomoc , vložen: 2010-01-20 10:34:07

Zdravím, nevím kde bydlíte, ale já od nich mám Wifi 1024 a oproti O2 je to paráda, rychlost mi stačí , videa na youtube běhají bez problémů. Občas výpadek, ale během pár hodin oprava. Za cenu kterou ušetřím jsem spokojený:)

Nevím jaký máte dosah, já bydlím poblíž hospody u fary, takže signál dobrý. Pokuď jste v zástinu , tak máte třeba horší signál. Nevím, jak máte nastavenou smlouvu, ale já mám servis v ceně služby, takže problém vyřeší zdarma. Možná bych tam zavolal a třeba by to vyřešil nějaký zesilovač!

Pokud opravdu chcete jiného poskytovatele, tak myslím co jsem sháněl, tak internetu byla jedna firma. Má připojení poblkíže háčka, ale já jsem ji nechytal u sebe, ale třeba byste měl štěstí.

Hodně zdaru jinak:)

Martin Stehlík, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa