Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Výstavba satelitu v Dolní Lomnici , vložen: 2010-04-25 08:51:18

V Dolní Lomnici v brzké době začne vznikat satelitní městečko.Jedno podstatně menší už vzniklo v Horní Lomnici.A se vznikem nových domů,vznikla i nová iniciativa-Petice proti výstavbě nových domů.Autoři,kteří tuto peticí vymysleli,a obchází občany zmíněné obce,aby získali potřebné podpisy,nejsou prapůvodní obyvatelé obce Dolní Lomnice,ale paradoxně právě oni(nebo jejich rodinní příslušníci) stáli za prodejem pozemků,na kterých vznikl zmíněný menší satelit a i oni si v té lokalitě postavili nové domy a teď paradoxně vytvořili Petici proti další výstavbě.To na celou petici vrhá podivné světlo.Podle všeho je hnacím motorem této podivné iniciativy jen lidská závist-styl já můžu,Ty nesmíš.Celé to je nesmysl,protože územni plán byl již schválen.

Jirka,

re: Výstavba satelitu v Dolní Lomnici , vložen: 2010-04-26 08:09:50

Asi se vytratila část o kanalizaci, čističce a ostatních souvysejících věcech. Nebo se o ní taktně mlčí?

,

re: Výstavba satelitu v Dolní Lomnici , vložen: 2010-04-26 16:06:31

Bohužel, toto je klasickým syndromem českého chování. Tamní krajina je pěkná, bude ji škoda, to jistě, ale je třeba si uvědomit, pokud vysloveně nejde o obtěžování nadměrným hlukem výrobou atp, že každý si může se soukromým majetkem nakládat dle vlastní vůle (v souladu se zákony). A to ať jde o sousedké spory, spor kolem rybníčku, tento problém atd - stále dokola. Hold, kdo chce mít kolem sebe louky a lesy, nezbývá než si je koupit.

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa