Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Zámeček Chlum a okolí-nový začátek , vložen: 2010-06-08 14:40:25

Začíná nová éra zámečku Chlum.Ing.Bauer konečně opustil zámeček i s tou svou nádherou,byl takzvaně odejit.Věčné potulování jeho-nejeho zvířat by mělo skončit.Zámeček byl vydražen a má nového majitele.Je to osoba dobře známá,hlavně kvůli své zálibě v klukovských hrách,především ve hře na policajty a zločince.Ač jsme jednou nohou v Evropě,jak řekl jeden kamarád,je u nás zatím ještě legální,pro zábavu střílet beztrestně ostrými,po okolo projíždějících autech.Skot různých velikostí a hladová,věčně ryjící prasata by nás,občany okolních obcí již neměly obtěžovat.To je po dlouholetém,nikdy a nikým neřešeném teroru velký přínos.Projíždět občas deštěm kulek,to bude nová zkušenost

Jirka,

re: Zámeček Chlum a okolí-nový začátek , vložen: 2010-10-12 12:06:24

Netusil jsem, ze v Bohnicke lecebne maji pacienti pristup k internetu. Blahopreji anonymnimu hrdinovi schovanemu za prezdivkou Jirka. Asi to dostal za dobre chovani. Ted uz na nic nesahej, za chvili prijde sestricka, da ti nove pleny, tvoje prasky a budes si hrat s ostatnimi na dvore na Napoleony, Nera, kosmonauty a tak. Spravci domeny se doporucuji ridit tim, co uvadi ve svem prohlaseni. Mimochodem, nevim proc mne to nuti psat do nazvu obce Vidovice kdyz bydlim ve Vsesimech, ale to nevadi.

Berdar,

re: re: Zámeček Chlum a okolí-nový začátek , vložen: 2010-12-07 08:25:46

Tí náklaďákem pneumatik jste chtěl:
a/ zabránit vjezdu na Váš pozemek ?
b/ opravit střechu, ale nestihl jste to ?
c/ vytvořit nárazovou zónu pro případ, že se někdo bude chtít vyhnout Vašemu dobytku, co leze na silnici, aby lízal sůl ?
d/ založit černou skládku ( to si myslím, že při Vaší péči vznikne sama)?
e/ ujistit všechny obyvatele jak to s nově nabytým majetkem zamýšlíte ?

Jirka,

Zámeček Chlum a okolí-nový začátek , vložen: 2011-01-20 10:48:27

Vazeni obyvatele Kunic, Vidovic, Dolni a Horni Lomnice a Vsesim, zda se, ze po 8mi mesicich se mi povedlo vyresit to, co nikdo minimalne 15 let neresil. Kravy, byci a prasata pana Bauera Vas uz nebudou obtezovat. Prinutit uredniky aby delali to, za co jsou placeni bylo narocne, ale povedlo se.
Odpoved anonymnimu hrdinovi Jirkovi:
a) ty pneumatiky tam naskladal nejaky jiny skryty hrdina, ne ja.
b) muzete prijet pomoci uklidit neporadek, ktery po bio-zemedelci a po predchozi vice nez 40ti lete devastaci ciziho majetku zustal a bude to rozhodne uzitecnejsi nez anonymni plkani na webu. Urcite Vasi pomoc ocenim.

Berdar,

re: Zámeček Chlum a okolí-nový začátek , vložen: 2011-02-01 17:09:49


Jiří KNAP,

re: re: Zámeček Chlum a okolí-nový začátek , vložen: 2010-12-07 08:25:50

Tí náklaďákem pneumatik jste chtěl:
a/ zabránit vjezdu na Váš pozemek ?
b/ opravit střechu, ale nestihl jste to ?
c/ vytvořit nárazovou zónu pro případ, že se někdo bude chtít vyhnout Vašemu dobytku, co leze na silnici, aby lízal sůl ?
d/ založit černou skládku ( to si myslím, že při Vaší péči vznikne sama)?
e/ ujistit všechny obyvatele jak to s nově nabytým majetkem zamýšlíte ?

Jirka,

re: re: Zámeček Chlum a okolí-nový začátek , vložen: 2011-01-31 14:49:21

Netusil jsem, že v Bohnické lecebne maji pacienti přístup k internetu-vážně jste to netušil?Ani já bych netušil,že je net na slovenském východňársku,ale je-to je vidět-i když umění psaní diakritiky tam zatím evidentně nedorazilo. A,když jste tak chytrý,tušíte proč člověk,který byl nucen odejít z poměrně vysokého manažerského postu,nedostal nabídku na post podobný?...Divný,ne?Těším se na briskní odpověď.A prosím,netykat-soudruh nejsem

Jirka,

re: re: Zámeček Chlum a okolí-nový začátek , vložen: 2011-01-31 15:11:18

Název obce:Vidovice se sem píše proto-že to je ověřovací kód,který slouží jako ochrana před automaty.Když sem dá někdo příspěvek a nenapíše do kolonky ověřovací kód,tak se přispěvek neuloží.Tohle ví každý vysoce postavený manažer,víme?

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa