Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Žně a bezohlednost , vložen: 2010-08-26 20:47:21

Myslím,že doba za totality, kdy se zemědělcům při žních naprosto všechno předem pardonovalo je už dávno za náma a soukromý zemědělec je v podstatě podnikatel mající stejná práva,ale i povinnosti jako kdokoliv z nás ostatních podnikatelů!
Když foukal vítr směrem od obce,tak sklízeli na vzdálených polích od obce a když se vítr otočil směrem na obec,tak začali sklízet hned u obce,kde mají lidé postaveny rodinné domy a chaty.
Z bazénu o velikosti něco málo přes 80m2 jsem včera vylovil plevy,které se sotva vešly do 15l zednického kýble.
17.8. jsme zde měli úklidový servis z Prahy,gruntovali celý dům včetně mytí oken a dnes ráno to v našem domě vypadalo jako ve stodole na mlatě!
Včera dopoledne mému synovi v jeho bungalovu v několika místnostech odborná firma aplikovala na podlahu samonivelační hmotu a aby to schlo,tak jsme nechali otevřená okna,která jsme kvůli mokré podlaze nemohli dojít zavřít.Dnes ráno z domu,který má zastavěnou plochu 242m2 jsme vymetli vrchovaté kolečko plev!Penetrace,podkladové a finální barvy od anglické firmy Dulux stály skoro 40000kč a teď je na stěnách velká vrstva prachu!
Myslím,že i tohle je jedna s těch podlostí,které jsem měl na mysli a které se panu Bartákovi jaksi nelíbily.Na okraji obce přeci bydlí lufťáci a Ti noví přivandrovalci a tak jim to dáme s nevinným úsměvem na rtech náležitě sežrat!Nebo mi snad někdo chce tvrdit,že Tonda Háček je takový vypatlanec,který neví co dělá?
Právě proto že Tondu léta znám a vážím si ho,tak pro tentokrát to nebudo dávat našim smluvním právníkům,ale pokud se chce i nadále takto chovat,tak mu doporučuji,aby si udělal ale hodně dobrou pojistku,protože by to mohlo býti hodně drahé!

Jiří KNAP, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa