Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

úroveň web-stránek , vložen: 2010-12-14 14:59:00

Zdravím a mám poznámky - když už za své web-stránky někomu nejspíš platíte, měly by vypadat k světu, být aktualizovány - (zápisy z jednání a pod.), lidi zajímá, kdy a kolik budou platit za psy, popelnice, kdy budou konečně udělány pořádné silnice, odkazy by měly fungovat - (jízdní řády 461), obecní zpravodaj je k dnešnímu dni aktuální za I.Q.2010 !!!! atd. atd. Takhle to vypadá, že o řádnou reprezentaci naší obce nestojíte. Zkuste si své stránky otevřít a chvíli se na nich pohybovat a uvidíte sami. Tolik jenom pár mých poznámek k práci Vašeho webmastera, a možná že i Vaší. M

Milan,

re: úroveň web-stránek , vložen: 2010-12-25 19:15:50

Pane Milane,
Mě zase až tak špatně stránky naší obce nepřipadají i když informace ze strany OÚ nejsou špatné,tak snad nebude až tak velký problém,aby se někdo z nového zastupitelstva tomu více věnoval a informoval o otázkách které jste zde nastínil.
Já jsem v letošním roce napsal několik příspěvků ve kterých jsem činnost obecních zastupitelů chválil a když jsem napdal A-chválu,tak jsem napsal i B-tj.co se mi nelíbí a co by se mělo zlepšit.
1/Především chodníky i když je jich málo by neměly sloužit k parkování automobilů
2/Dopravní značení:
Postrádém při vjezdu do Kunic značku nebezpečného klesání
V mnohých obcích kde nejsou chodníky mají značku 40Km/h s dodatkovou tabulkou chodci na silnici
Ve vilových a chatových čtvrtích by měly být značky obytná zona s vyznačením maximálně povolené rychlosti
3/ hluboké škarpy
Nevím proč jsou u nás někde i 70cm dluboké škarpy.Vždyť je to naprosto zbytečné.
4/Možná že by stálo za úvahu,tak jako to je ve městech postavit v obci na několika vhodných místech veřejné záchodky.
5/ tlačit na O2,aby udělal moderní telefonní a datové rozvody po celé obci v zemi a né aby to tady bylo zadrátované jako v Rusku.
Myslím,že k problému co a jak zlepšit by se zde měli v co největší míře vyjádřit spoluobčané,protože by to jistě byly dobré podněty pro naše obecní zastupitele.
Ale každý z nás když se bez nějakých emocí velice kriticky podívá co se tady v naší obci za posledních 20 let vybudovalo,tak ten pokrok je doslova ohromujicí.

Jiří KNAP, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa