Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

silnice , vložen: 2011-11-01 12:26:38

Před chvílí jsem byl podroben kritice ohledně jakéhosi mého vyjádření na stav silnice mezi Kunicemi a Stránčicemi. Za prvé jsem se na toto téma nevyjadřoval (můj poslední příspěvek kromě nedávného avíza o koncertu je z roku 2005) a za druhé se vždy podepisuju. Takže omyl...Nicméně ta silnice je příšerná, ale podle mého mimo kompetenci obce.JL

Jarda Laur,

re: silnice , vložen: 2011-11-01 14:52:51

Zdravím pane Laudr,
Naprosto vzorné opravení asfaltu je v Kunicích směr Strančice asi 100 m před autobusovou zastávkou.Takhle opravený asfaltový povrch by měl být normou a standardem pro každou opravu díry na silnici.
Minulý týden opravovala silnici Kunice - Strančice parta fušerů a darebáků,kteří když uvidějí díru v asfaltu,tak do ní nasypou kolečko asfaltu a přejedou to válcem.V podstatě vytvoří na silnici další bouli a než kdokoliv z nás dojede od dálnice do Kunic,tak podobných boulí přejede několik set!!Přitom takhle "opravená díra" se ve velice krátkém čase opět vydrolí!!Myslím,že by na podobné opravy měli upozornit naši obecní zastupitelé.Vždyť to hraničí doslova ze sabotáží!!!

Jiří KNAP,

re: re: silnice , vložen: 2011-11-02 08:25:18

Choď pěšky a neurážej lidi kolem sebe!

,

re: re: re: silnice , vložen: 2011-11-11 20:17:48

Milý pané ´,
zde se nejedná o tom jestli jezdit autem,nebo chodit pěšky,ale o kvalitě opravené vozovky.
Udělejte si výlet do Německa a budete překvapen vzornou kvalitou vozovek včetně těch okresních ! které jsou také průběžně opravované,ale v naprosto vzorné kvalitě. Za takhle odvedenou práci by v Německu dostali okamžitého padáka a všechno k náhradě!!
Kraje nemají peníze na opravy vozovek a když nějaké uvolní,tak je takovíhle " odborníci " takhle znehodnotí.Za tuhle "práci" musí být přeci někdo zodpovědný a pak ji musel někomu předat!
Tyto opravy vozovek jsou hrazeny z daní které všichni ,alespoň co pracujeme řádně platíme.Vy asi žádné daně neplatíte a tak je vám to jak je zřejmé z Vašeho vyjádření srdečně jedno.Věřím,že nepatříte mezi skupinu vesnických darmošlapů kteří nechodí do práce,berou podporu,pracují na černo a denně se nalejvají vším možným v místní hospodě.

Jiří KNAP,

re: re: re: silnice , vložen: 2011-12-11 20:09:00

Vážený nebo vážená, zkuste si chodit pěšky s kočárkem tam, kde se řidiči vyhýbají dírám nebo hrbolům ...
Souhlasím, že silnice je sice spravená, ale uvidíme na jaře jak dobře.

Klára Hejkrlíková,

re: re: re: re: silnice , vložen: 2011-12-18 16:21:36

Zdravím Vás pani Kláro Hejkrlíková,
Plně chápu Vaše pocity,když s kočárkem jedete naší obcí a hned Vám napíši proč.
Naše dcera bydlí v Jenči kterou prochází silnice 1 třídy z Prahy na Karlovy Vary a tato obec se nachází na absolutní rovině.Tato silnice je jednou tak široká než ta v Kunicich a troufnul bych si obcí projet tak,že bych nikde nejel pomaleji jak 200Km/h!Obec má chodníky,veřejné osvětlení,několik přechodů pro chodce,jednu křižovatku řízenou semafory a je zde povolena rychlost v celé obci na 40 km!! Jeneč nemá zámek Berchtold a zřejmě ani tak pěkné sportovní hřiště, ale obecní zastupitelé Jenče nekašlou na svoje občany a mají především na zřeteli kvalitu života občanů snížením hlučnosti projíždějicích vozidel,jejich bezpečnost a hlavně nezpečnost jejich dětí!!!
V Kunicích je to přesně naopak!!:
Ze všech směrů se do obce vjíždí prutkým klesáním vozovky,které není označeno dopravní značkou!
Nemáme zde ani jeden přechod pro chodce a byl jsem svědkem u samoobsluhy,kdy skupina školáků si koupila svačinu a přecházeli vozovku směrem ke škole,tak na ně vyrazilo z kopce od Strančic ze zatáčky vozidlo a moc nechybělo a byl malér!!
Nejsou zde chodníky pro chodce a kde jsou,tak jsou doslova v havarijním stavu a nikdo po nich nechodí!!
V obci není omezená rychlost,pouze u mateřské školy na 40Km/h,spíš zřejmě kvůli parkujicí dodávce a ne kvůli rodičům se svými dětmi, kterou mnoho řidičů nedodržuje!!!
O nějakém semaforu,či radarové kameře jak to mají nainstalované jinde a retardérech ani nemluvě!
Několikrát jsem byl svědkem když jsem jel ve stoupání od klempírny směrem na Strančice za pomalu jedoucím nákladním vozem, či autobusem,po levé straně šli chodci a zezhora se na ně vyřítilo vozidlo a chodci skákali do hluboké škarpy plné kopřiv,které nikdo neseká!!Nevím jak by to dopadlo,kdyby jeden z těch chodců byla nějaká mladá paní s kočárkem!!Zde by měla být omezena rychlost na 30km/h
Proto se Vám paní Kláro vůbec nedivím,že se zde bojíte po obci jezdit s Vaší malou s kočárkem a že jí raději vozíte v autě na zadním sedadle v dětské sedačce,tak jak Vás občas vídávám!
Zde bych chtěl požádat pana starosti ing. Šímu,jak je to možné,že je u nás v obci co se týká dopravního značení a pod. takový bordel,jestli je na OU Kunice odbor dopravy,kdo ho vede,kdo je tady za tohle odpovědný a jak dlouho budou muset naši občané snášet takovýhle šlendriján!!! a o ježdění po obci pod vlivem alkoholu a drog ani nemluvě!!!
Děkuji předem za vyčerpávajicí odpověď.

Jiří KNAP, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa